Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek el fog valaha múlni ez vagy emiatt sose leszünk jó pár?

Figyelt kérdés

Imádom a barátomat, már együtt vagyunk 4 éve, de annyira különbözünk egymástól. Én szeretem a nagy társaságot, beülni egy kocsmába, elmenni egy koncertre vagy éppen bulizni menni, ő meg el van ehelyett inkább otthon.

Vágynék rá, hogy kiránduljunk, hogy esténként sétáljunk, sportoljunk valamit közösen, elmenjünk színházba...stb

De látom, hogy bármit felvetek nincs hozzá kedve és ezt érzékelteti is velem végig, ha valahova elmegyünk. És így egyszerűen nem bírom élvezni a dolgokat. Meg persze nagyon ritka, hogy egyáltalán eljön valahova. Másokkal meg persze nem mehetek, mert minden társaságban vannak srácok is, és biztos mind engem akar. Nem tiltja meg nyilván, hogy menjek, de mindig az van, hogy utána megsértődik rám. És amúgy én se érzem helyesnek, hogy nélküle menjek pl bulizni, de ha egyszer ő nem akar akkor le kéne erről mondanom? Mi a megoldás? Vagy 1-2 éven belül úgyis elmúlik majd, hogy folyton mennék valahova? Vagy ha ilyen vagyok akkor ez már így is marad?

Kérlek, adjatok tanácsot! Már felhoztam a témát többször is, de nem változik semmi. Viszont nagyon szeretem!


2012. aug. 19. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:

passz függ h mennyi a türelem...


De szerintem attól h ki milyen, attól még nem kell lemondania mindenről azért mert a párja nem szereti.

Ha szereti megérti hogy ő ezt szeretné.


És amúgy is kompromisszum!


Na csak az 1-ik fél azonosuljon a másikhoz hanem fordítva is.

Vegyen erőt magán legalább néha és menjen el veled. Vagy fogadja el h neked kell a kimozdulás néha és ha ő nem akkro menj el a barátnőiddel.


Ne csak te azonosulj hozzá

2012. aug. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez van ha egy ikrek vagy egy oroszlán összejön egy bakkal vagy egy bikával..
2012. aug. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy hasonlóan rossz kapcsolatom. Szerintem nem fog nálad elmúlni, van, aki társasági ember, igényli a nyüzsgést, hogy emberek legyenek körülötte. Nem is lenne azzal baj, hogy különbözőek vagytok, ha nem sértődne meg azon, hogy te elmész valahová. Nekem ez úgy tűnik, hogy birtokolni akar, otthon tartani aranykalitkában, hiszen valószínűleg semmi oka rá, hogy féltékenykedjen, vagy hogy megtiltsa, hogy olyan helyre menj, ahol más férfiak is vannak.

Én azt mondanám, hogy ez a kapcsolat csak rosszabb lesz, tapasztalatból mondom, de persze tudom, hogy ez nem olyan egyszerű, hogy akkor lelépsz, pedig egyébként ez lenne a legjobb.

Én 4 évig életm egy ilyen kapcsolatban, a végén már minden probléma volt, a barátnőim is rossz hatással voltak rám szerinte és a munkahelyemre is elém jött, hogy nehogy egyedül sétáljak haza. Képtelen volt megérteni, hogy szükségem lenne arra, hogy legyen egy kis időm magamra, legalább amikor egyedül sétálok egyet, vagy amikor beülök kávézni a barátnőimmal és kicsit beszélgetünk, merthogy miért nem jó nekem vele. Szerintem ez nem vezet sehova, nem egy egészséges kapcsolat, még ha szereted is, a szerelem nem minden, egy kapcsolat annál sokkal több tényezőből áll össze. A volt pasim folyton azt mondogatta, hogy szüljek neki gyereket, és akkor nem lesz időm se kedvem se eljárogatni. Én soha olyan szorgalmasan nem szedtem még fogamzásgátlót, mint akkor :D

Hidd el, még ha nehéz is ezt elfogadni, ez egy olyan probléma, amit szerintem nem lehet megoldani, nem illetek össze. Van élet utána, én is találtam azóta párt, akivel mindketten szeretünk eljárogatni, el lehet menni vele bárhova, sőt, még van, hogy ő beszél rá.

2012. aug. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nyilas vagyok :)

a barátom pedig föld jegy... lehet mégis van ezekben a dolgokban valami.

2012. aug. 19. 13:57
 5/5 A kérdező kommentje:

3-as köszi, hogy ezt leírtad. Hát nem tudom mi legyen, a szakításra igazából gondolni se tudok, de azt is tudom, hogy ez így nem mehet tovább, folyton hiányérzetem van.

Még azért elmondom neki párszor, hogy ez miért nem jó így, és ha sehogy se fog javulni a helyzet és nem látom rajta, hogy próbálna változtatni a dolgon, akkor ennyi. :(

2012. aug. 19. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!