Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért találnak ki a srácok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért találnak ki a srácok nyomós indokot egy szakításhoz?

Figyelt kérdés

miért nem mondják az igazat?

meguntalak, csajozni akarok, vagy ilyesmi.


az egyik barátom úgy szakított hogy kitalálta, hogy megcsaltam, hát nem tudom meggyőzni. így zárt le 2,5 éves kapcsolatot.


a másik srác úgy szakított, hogy mert kimentem külföldre (ja kint voltam 1 hetet, nem jött össze a melo)és hogy ez őt megtörte, hogy nem vagyok stabil vagy mi. ő így zárt le 2 hetes "kapcs-t"


szerintem mindkét eset sántít.

miért nem mondják azt egyszerűen, nem érzek irántad semmit, vagy ilyesmi?


2012. aug. 30. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
A második eset azért nem sántít. Ha összejött volna a meló, akkor simán itt hagyod mint a szart:D Úgyhogy egy kis önkritika...
2012. aug. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
mert nem minden csaj fogadja olyan könnyen mint te!
2012. aug. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 AndreaMariann ***** válasza:

Nem csak a srácok közt van ilyen.


Sok emberen észrevettem,hogy nem szeretik kimondani az igazságot,és még maguknak sem vallják be néha,hogy kiszerettek a másikból,vagy másra vágynak már.


Nem érdemes ezen gondolkozni,ha Te egyenes vagy,akkor nincsen baj,keress egy hozzád való,szintén őszinte embert.:)

2012. aug. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

a második eset sem sántít, mert amikor ezt előadtam egy olyan srácnak, aki velem akart járni, kiröhögte a 2-es indokot. ő nem szakított volna ezért speciel.


keresek amúgy értelmes, őszinte srácot, de nem találok...

2012. aug. 30. 14:56
 5/7 anonim ***** válasza:
A zónádon belül szétnéztél már?
2012. aug. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom! Én mikor szakítottam a barátommal, megmondtam neki, hogy nagyon szeretem, de nem vagyok belé szerelmes. Az se jobb. Minden áron arra akart magyarázatot kihúzni belőlem, hogy de miért nem miért nem miért nem...
2012. aug. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

csak nekem sokkal bosszantóbb, hogy voltaképp engem hibáztatnak egy kapcsolat tönkremeneteléért


ha annyit mondana, nem szertelek, ennyi, könnyebb lenne lezárnom.

de a fenti esetekben meg bizonyítási kényszer van bennem, hogy bennem meg lehet bízni és csak kipróbáltam kint milyen lenne - mert amúgy van munkám itthon stabil vagyok.

tehát rám van dobva a lelkiismeret, hogy én tettem tönkre az egészet!

2012. aug. 30. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!