Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan fogadjam el az exbaratnot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el az exbaratnot?

Figyelt kérdés
a baratom legjobb baratja egyutt van az exevel es azt akarja,hogy toltsem az idom veluk,de hogyan?nem birom nezni azokat a noket akik valamikor egyutt voltak az en szerelmemmel, muszsj ezt nekem megtenni es elfogadni?van ket gyereke is ,eleg azt feldolgoznom raadasul nem is ra hasonlitanak hanem az anzjukra, akkor meg itt egy ex is,miert kellene nekem ebbe bele mennem ?mit tegyek?kerlek segitsetek tanacsokal ,koszi
2012. aug. 30. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:
ugyan már, nincs ebben semmi :) nekem is furi lenne, dehát a barátod veled van, nem?
2012. aug. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
persze hogy velem van,de ez abnormalis
2012. aug. 30. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!