Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, elhagyjam, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, elhagyjam, vagy fogadjam el igy?

Figyelt kérdés

11 éve vagyunk együtt, 2 gyerek. Én a mai napig szerelemmel szeretem. Az egyik barátnőm megtudta a férjétől hogy az én páromnak van egy 19 éves szeretője. Rákérdeztem, bevalotta. Azt mondta soha semmiért nem hagyna ott minket mi vagyunk az élete. Már nem szerelmes de velem akarja leélni az életét, és ne foglalkozak mással!

Kidobtam, de nem tudom hogy jol tettem vagy fogadjam vissza?????


2012. máj. 5. 00:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Persze, fogadd vissza, ha szereted, hogyha megaláznak és mindezt életed végéig csinálják.
2012. máj. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod.. Te le tudnád élni a hátralévő életed egy férfival aki csak megszokásból van melletted és egy éppen hogy csak nagykorú leányzóval kavar melletted?? Ha veled akarja leélni az életét, akkor bizony a lelki és a szexuális életét is veled kellene..
2012. máj. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hat az a baj hogy nem tudom. a lanyom imadja az apjat a gyerekeket is feltem.
2012. máj. 5. 00:16
 4/13 anonim ***** válasza:

Figyelj!

A szüleim 14 éves koromban váltak el. Borzasztó volt fül és szemtanújának lenni egy házasság szétesésének. A testvéremmel kiskorunkban mindig befeküdtünk az óriásmacink ölébe, hogy az "megnyugtasson" minket míg anyáék veszekednek.. Csak azért maradtak együtt addig, hogy egy családban nőjünk fel.. Szar volt így, nagyon.

A saját bőrömön tapasztaltam, milyen az ha mindenki érzi, hogy valami nincs rendben és a szülők házassága már csak látszat. A testvérem és az én kamaszkorunk hajnaláig húzták, utána váltak el. Akkor szabadult el az pokol, pont mikor biztos háttérre lett volna szükségünk, addig könnyebben alkalmazkodtunk volna.

20N

2012. máj. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen, biztosan a gyereknek is jót tesz majd hogy az apja mással kamatyol aztán hazamegy tv-z nézni. Igazán egészséges kép alakul ki benne a kapcsolatokról, és ezt remélhetőleg tovább is adja.
2012. máj. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem adj neki mégegy esélyt.

Őszintén szólva nem tudom hány férfi bírná ki (rajtam kívül, de én egy barom vagyok), hogyha egy 19 évs csinos lány bukna rá.

A férjed valószínűleg téged szeret, a lány meg csak "arra" van.

Tudom, hogy ez Neked nagyon rosszul esik, de hirtelen haragból és csalódásból ne rúgj fel mindent.

2012. máj. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Már nem szerelmes de velem akarja leélni az életét"


Idióta. 11 év után még szép, hogy nem szerelmes! Pár év után senki sem szerelmes. Viszont, ha valóban veled akarná leélni az életét, akkor nem dugna félre, nemigaz? Vagy neked nincsenek felé elvárásaid, nem követeled meg a hűséget és a tiszteletet? Megmondom én, mi a fickó baja: egyetlen 19 éves kicsi muffnak sem kellene egy olyan harmincas faszi, aki albérletben kucorog és a fizuja egyharmada gyerektartásra úszik el! Továbbá te nyilván házias voltál, főztél neki, rendet tartottál, vasaltad a ruháit, na ezt a szeretőcske nem csinálja... Ha most visszakönyörgi magát, akkor te leszel a cselédje, a fiatalabb lány a ribije, ez lenne csak a király élet neki! Hagyd, hadd főjön a saját levében, lássa mit veszített veled-veletek! S ha neki még fél év múlva is meglesz ez a (vagy épp másik) luvnyája, akkor te is lépj tovább.

2012. máj. 5. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz döntés, nem irigyellek érte.:S Sajnos a nagy átlagos tapasztalat az, hogy aki egyszer megteszi (és nem részegen elkövetett hülyeségről van szó, hanem konkrét szerető-tartásról) az megteszi máskor is. Erre nem indok, hogy nem szerelmes beléd, mert ugye ha ti vagytok az élete, akkor a másik csajt se szerelemből tartja, csak d.gópajtinak. Férjuramnak túl monoton a család és a kényelem, új izgalmakra vágyik, tőled meg azt várja, hogy ezt minden fakszni nélkül nézd el neki.

Sajnos akármit teszel, a családi élet mindenképpen szétzilálódik, ez nem rajtad múlik, hanem a férjeden, bár kötve hiszem, hogy ennek felelősségével ő tisztában lenne.

2012. máj. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad."


Gratulálok. Aki amellett van, hogy egyből ne rúgjon fel mindent az le kell pontozni! (mondjuk nem érdekel, mert én így gondolom)

Úgy látszik itt csupa szent gyűlt össze.

Bezzeg az a jó válasz, hogy rabszolgának kell az asszony, meg azonnal rúgd ki, az a jó. Gtatulálok!


Személyes ismeretségemben is van olyan férfi, aki imádja a családját, gyerekeit, feleségét, mindent megad nekik.

Tizen X év után elmúlt a szerelem, de a szeretet megmaradt.

Van egy fiatalabb csinos lány szeretője, viszont szereti a családját és a feleségét is, csak jól esik neki egy fiatal lány selymes bőre, feszes teste és törődése.


Ettől még ő nem rossz ember és tudja, hogy hosszú távú jövője nincs a kapcsolatnak és ha választani kéne, a feleségét választaná.


Gyanítom (a kevés info ellenére), hogy a kérdezőnél is inkább ez a helyzet.


És most jöhetnek a hibátlan és szent emberek lepontozni...

2012. máj. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek. Remélem nem gondolod hogy én pontoztalak le. Nem is igazán tudom hogy müködik csak most írtam ide, egy kicsit kétségbe estem....
2012. máj. 6. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!