Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezhet olyan, hogy tökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan, hogy tökéletes pár? SHIFT+ő?

Figyelt kérdés
Nem részletezném, csak röviden; van egy lány akit én teljesen tökéletesnek látok. Gondoljátok, hogy ez lehetséges? Vagy csak elvakítanak az érzelmek? Kérdezgettem már magamtól, hogy na és ez meg van benne? És az az igazság, hogy mindenre igen volt a válasz. Csak 1-2, hosszútávon teljesen mellékes dologban nem olyan, pl. másféle ételeket szeretünk :-). Egyébként már mindenről beszéltem vele, tehát nem csak egy barát, akit nem ismerünk annyira arra gondolom könnyű rámondani, hogy tökéletes. Van ilyen? xD
2009. júl. 27. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha együtt vagytok derülnek ki a "nem tökéletes" dolgok. :)

Páromra is azt hittem, hogy tökéletes, de neki is vannak olyan dolgai, amik nem azok. :) (attól független szeretem)

2009. júl. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
"shift+ő" ez jó!!! Kocka vagy
2009. júl. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Első: Direkt azért emeltem ki, hogy nem csak barát. :-) Nem olyan szinten vagyunk, különben sok emberre rá tudnám mondani, hogy tökéletes.
2009. júl. 27. 12:14
 4/4 anonim ***** válasza:
A tökéletes pár nem azt jelenti, hogy nincsenek hibái, azok mindenkinek vannak. Azt jelenti, hogy a hibáival együtt is képes vagy őt szeretni és elfogadni úgy ahogy van, és ez kölcsönös az ő részéről is. Ja és az is fontos, hogy ez az elfogadás nem csak egy pár évig tart, hanem egész életen át.
2009. júl. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!