Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetne elérni hogy az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne elérni hogy az a Lány aki nekem nagyon tetszik, szakítson a mostani barátjával?

Figyelt kérdés
vagy csak rásegíteni vagy valami, mert jó lenne, mert érzem hogy összeillenénk, összejönnénk :)
2012. aug. 30. 22:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Amit itt írsz, azt nevezik önző magatartásnak. Önzéssel pedig nagyon nehéz ám hódítani. Nekem elhiheted!

Ha valaki valóban szeret valakit, akkor minden eszközzel azon van, hogy annak a szeretett másiknak a lehető legjobb legyen. Ha neki mással a legjobb, azt is el kell tudni fogadni, mitöbb örülni a boldogságának. A szerelem múlandó. Ha majd esetleg nem lesz boldog a másik mellett, akkor önkéntelenül is változtatni akar majd a saját sorsán. Ha akkor mellette lesz egy megértő, megbízható, hű barát, van esélye, hogy abból szerelem lesz.

Két lehetőséged van: Vagy megpróbálsz más kapcsolatot keresni és úgy könnyebben elfelejted ezt a lányt, vagy kitartasz mellette a háttérben, de csak mint jóbarát, mindenféle próbálkozás nélkül. Különben csak a terhére leszel és az ellenszenvét váltod ki!

2012. szept. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Na tessék Alex J. Megmondja!,,, éés sajnos végső soron igaza van.


Bár érthető ha valaki szeret valakit, akkor nagyon akarja persze, de az ilyesmi hát inkább többször mint kevésbé visszaütne. Hanem tényleg azt kell hogy nem megszakítani a lánnyal a kapcsolatot, hanem továbbra is tartjátok, aztán simán lehet hogy még szakítanak a jövőben.


Nekem is van egy lánybarátom aki tetszik, csak az a lényeg hogy ne fásuljon meg a kapcsolatotok, tehát valahogy azért még legyen meg köztetek akármilyen érdeklődés stb, ami fenntartja ezt a tüzet, hogy nos akáár össze is jöhetnétek ha ez meg az.


PLUSZ igazából ezt nem tudhatod, hogy ő vajon érez-e irántad hasonlóakat, mert ki tudja lehet szakít és megtetszel neki mert végig mellette voltál (persze nem minden pillanatban mert az meg már creepy), stb. De ha azt látja, hogy áá már nem is érdeklem őt :(:( akkor keresnem kell valaki mást.


Szóval amit mondok ne becsüld alá magad, meg ne add fel! Nekem sincs nagy tapasztalatom, de az előzőnek elhiheted mert tényleg.


Ebben igazából csak az a rossz, hogy ha nincs tapasztalatod, akkor nem látod át annyira az ilyen dolgokat, mert ha mondjuk már 20 csajod lett volna, lehet tök nyugodtan oh oké akkor ez most így úgy. Én is a bátyámékat szoktam zaklatni, ők se tudnak mindent, meg igazából úgyis saját magad döntsd el mit hogy akarsz. Ja meg ugye szintén nem érzed úgy át a helyzetet. És akkor lehet valami hülyeséget akarsz csinálni ami amúgy nem lenne jó.

2012. szept. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!