Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg a barátnőmn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a barátnőmnek hogy zavar hogy a volt pasijánál lakik?

Figyelt kérdés
2012. aug. 30. 23:26
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Emma Heeitt! Nemvagyok madár, nézzél előbb tűkőrbe mielőtt megszólod a másikat! Másik meg 9 év korkúlömbségvan meg ott van egy 3 éves kislány. De az olyan emberek mint Emma Hewitt nem tudja azt hogy a szerelemért néha áldozatottkel hozni :p
2012. aug. 30. 23:42
 12/18 anonim ***** válasza:
áhh nem neki fogalma sincs róla tényleg..... :'DDD
2012. aug. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Jóó mi a körülményeket nem tudjuk... akkor is elmondhatod, hogy téged zavar és ha megoldható akkor költözzön el, ha meg elfogadható indoka van akkor törődj bele...
2012. aug. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

amugymeg ha valakiben megbízok akkor tökmindegy hogy kivel lakik, meg aztán gondolom rá van kényszerülve (feltételezem rá van). ha nem bízok benne teljesen, csak akkor zavarna. és az már baj, valami nem jó.

persze azon lennék hogy mihamarabb VElem lakjon

2012. aug. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Értemén a kommenteket amiket irtok.

De azért az gáz hogy 18 évesen nekem kell eltartani a saját apámat meg a két testvéremet.

Legalábbis én szerintem ez nem kicsit gáz.

2012. aug. 30. 23:53
 16/18 anonim ***** válasza:
Mint mondtam mi nem tudjuk a ti körülményeiteket... de amúgy mi köze van annak ehhez h te tartod el a családodat?? O.o
2012. aug. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"De az olyan emberek mint Emma Hewitt nem tudja azt hogy a szerelemért néha áldozatottkel hozni :p"


Hoztam már a szerelmemért nagyobb áldozatot mint egy ismeretleneknek is messziről ordító pancserság. De persze te iszonyatos jól ismered az életem minden részletét, minden okod megvan rá, hogy okoskodj, hogy mit tudok, és mit nem...


Ilyen kevés infó alapján, amit adtál, egy iszonyatos szerencsétlennek tűnsz, ha ezt elnézed. Ha árnyalni szeretnéd a képet a válaszolok kívülálló, független elméjében, akkor írj le kicsit több információt, és akkor talán nem lenne veszekedés, és nagyobb eséllyel tudnánk normális tanácsot adni.

2012. aug. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem értem miért zavar.? Téged kímél bizonyosan.
2014. márc. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!