Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan változtassak ezen? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változtassak ezen? Nem érzem magam normálisnak.

Figyelt kérdés

Két éve vagyunk együtt a barátommal és nagyon szeretjük egymást.Eddig még soha nem volt ilyen,de az utóbbi időben nagyon el kezdtem aggódni érte,de már betegesen.Hogyha nem válaszol az sms-emre,azonnal arra gondolok,hogy mi történhetett vele,miért nem ír vagy amikor találkozás után megyünk haza és késik msn-ről,akkor is állandóan aggódok,hogy biztosan valami történt.Félek,szorongok és nagyon féltem.Pedig tud vigyázni magára.Én is tudok.Nem vagyunk már gyerekek..

Miért érzem ezt?Egyáltalán van még valaki,aki ennyire aggódik és idegeskedik folyton?


2012. aug. 31. 08:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálam is volt egy ilyen időszak.
2012. aug. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ja, anyám.


ha nem vagyok otthon azthiszi meghaltam.

2012. aug. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De csak mostanában,pár hete.Eddig is aggódtam érte,mert az természetes,hogy valamilyen szinten aggódsz érte,de ez már sok.
2012. aug. 31. 08:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok.. Ebben semmi rossz nincsen. Ettől ne tartsd magadat nem normálisnak! Ez egy ösztönös érzés, szereted a barátodat, ezért aggódsz érte.
2012. aug. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 David.sZ ***** válasza:

Szerintem teljesen értelmes viselkedés nincs vele semmi probléma, azonban kicsit majd azért tegyél vele valamit, mert a párodnak lehet problémát jelenthet. Szerintem próbálj ne mindig rosszra gondolni, foglald el magad, bízz benne, ne aggódj úgyis mindig minden rendben lesz. Nyugodj meg. Foglald el magad...Kösd le magad.

Egyé kérdés, segítség: david.szebell@gmail.com

2012. aug. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2012. aug. 31. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!