Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Min változtassak?

Figyelt kérdés

17 leszek januárban, lány. még sosem volt kapcsolatom, viszont nagyon vágyom rá, mindenki mondja hogy éretteb vagyok a koromnál, és most hogy jön a tél egyre inkább úgy érzem hogy jólenne ha jönne valaki akivel este sétálgatunk, meg este összebújunk.


az egész nyarat átbuliztam, ugy voltam hogy a singliké a világ stb :D aztán a végére már kezdtem is unni, most pedig szinte teljesen elegem van hogy péntek buli, iszunk a csajokkal, hiányzik hogy legyen mellettem valaki akivel megértjük egymást, elhülyéskedünk és érezteti a szeret engem.


nagyon sok barátom van, mert amúgy a csajokkal elég közvetlen vagyok könnyen barátkozom meg általában ha valaki jobban megismer mindig jóba leszünk, de a fiukkal valahogy máshogy van, teljesen zavarba jövök, egyáltalán nem magam adom, probálok megfeleni, és úgy viselkedem ami egyáltalán nem én vagyok.


igazából nem vagyok egy szépség,mivel régen eléggé fiús voltam, és ez eléggé rám ragadt az évek alatt, nem túl hosszú a hajam, nem hordok magassarkut és talán az hogy a fiuk közt nöttem fel, világéletembe imádtam a focit kicsit a belsőmet is fiussá tette. persze azóta sok minden változott, sminkelem magam meg minden, kivágott ruhát hordok, de mégsem érzem azt hogy nőies lennék, és sajnos az olyan ruhákban nem érzem jól magam...


nem tudom mi tévő legyek, mert igy ugyérzem minden fiú csak a havert látja bennem, viszont azt meg nem szeretném hogy mást szeressen meg , nem pedig azt aki én vagyok. rmélem értitek mire gondolok, úgy érzem hogy a fiúknak nőiesebb lány kell, de az nem én lennék......


2012. aug. 31. 02:13
 1/2 Mókusgyilkos ***** válasza:

a nőiesség és a szépség nem ugyanaz a fogalom távolról sem jó lenne nem keverni.


egyébként van akinek pont ez jön be. úgy értem ha van aki kutyával tolja akkor fiús csajra is csak akad "vevő" nem de?:)

2012. aug. 31. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon remélem hogy igazad van! :)
2012. aug. 31. 02:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!