Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit és hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit és hogyan változtassak? :-s

Figyelt kérdés
Sziasztok! 21 éves lány vagyok, és tényleg úgy érzem, megtaláltam a "nagy ő"-met...legalábbis abból a szempontból, hogy még egy ilyen fiút lehetetlennek érzem hogy kapnék. Kapcsolatunk határidővel rendelkezik, mivel egy városban járunk egyetemre, amelyet 2 év múlva mindketten befejezünk, ami után ő visszamegy a világ másik felére, ahonnan jött, én meg jövendőbeli szakmám miatt ide leszek kötve, így csak akkor maradhatunk a továbbiakban együtt, ha vmelyikünk feladja hazáját, karrierjét, életének minden egyéb részét, azért h közösen folytathassuk. Most meg, teljesen úgy érzem tönkre tesz ez a kapcsolat. Koromhoz képest, szégyelem, de úgy élem meg a "nagy szerelmet" mint egy 14 éves tini...elszálltam, imádom őt, tulajdonképpen ő és a vele való kapcsolatom életem egyetlen célja és egyben a legszebb dolog életemben, ami ha véget ér...elképzelhetetlenül üressé válik minden. Eddigi kapcsolataimban rendszerint ebbe a hibába estem...bár...ez biztos h ennyire még senkit nem szerettem. Elvesztettem az egyensúlyt, kontrollt...s a vicces az, h még amikor meghoditani probált, ezzel az érvvel tiltakoztam, hogy én...ellentétbe mással, nem erősebb, hanem gyengébb leszek egy kapcsolatban, és elveszítem saját életem irányítását...és nem kell nekem kapcsolat.... de aztán..csak nem tudtam ellenállni...most meg, minden pont úgy lett, ahogy mondtam...és szerintetek csak a szakítás segítene??? amire félek nem vagyok képes...:-s Vagy...hogy hozhatnám rendbe saját életem s kapcsolatom egyensúlyát??? Félek h már nem tisztel annyira, most h látja h odáig vagyok érte...
2012. aug. 22. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:

:) A 14 éves tinis rész kicsit fura... Szóval a szerelem ilyen bármely korban. Legyél 14 éves vagy 44 éves...

Ha úgy érzed nem tisztel eléggé, akkor tényleg a szakítás lehet a megoldás. Bár előbb egy komoly beszélgetés mindenképpen szükséges!

2012. aug. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
van még 2 évetek, előbb várd ki, mi lesz akkor! ha 2 év múlva is ugyanennyire szeretni fogod őt, akkor nem hiszem, h probléma lesz feladni a munkádat. elvégre a világ másik felén is lehet dolgozni! a családodat pedig meg tudod látogatni, van telefon meg internet meg posta.... ha pedig nem működne a kapcsolat, haza lehet költözni. én inkább megpróbálnám, mint hagynám veszni a nagy őt, és egész életemben azon rágódnék, h mi lett volna ha...
2012. aug. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen...a szerelemtől elszáll az ember...de ez már több mint fél éve így van...s sajnos...nem haladok a saját dolgaimmal (egyetem, tanulás...) s agyon stresszelem magam, s még ráadásul szeretném ha büszke is lenne rám...:-s Neki megy...számára nem borult fel az egyensúly...ő továbbra is halad, sőt...még jobban...én meg...visszafele... :(
2012. aug. 22. 22:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Karriert bármikor építhetsz. "Nagy Ő"-ből pedig csak egy van. Azon gondolkozz el, hogy képes lennél-e eldobni a nagy szerelmet magadtól pusztán a karrier miatt.


Ha úgy döntesz hogy eldobod, azért tegyél meg mindent, hogy ne legyen hiábavaló a döntésed:)

2012. aug. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!