Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tovább? Hogyan nyerjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Hogyan nyerjem vissza a bizalmát vagy ez már reménytelen?

Figyelt kérdés
16 éves csaj vagyok és nagyon szerelmes:) a barátom is szeretem engem tudom 2 honapja és 1 hete vagyunk egyutt tudom ez nem olyan sok deh sose voltam még ilyen szerelmes a kapcsolatunk legelején sok hulyeséget elkovedtem és ezt máig a fejemhezz vágja ha valami rosszat csinálok. Szerintem nem bizik bennem. Már nagyon sokszor megbocsájtott nekem.Deh érzem h nem bizik bennem szerintem azt hiszi h megcsalom vagy meg fogom őt csalni ugy ahogy ezt korulirta ma. Osszes barátomat eddig megcsaltam, deh őt nem tudnám soha mert szerelmes vagyok belé h nyerjem vissza a bizalmát vagy ez már reménytelen? KÉRLEK ADJTOK TANÁCSOT:(
2008. máj. 13. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez ügye tudod, hogy nem normális dolog? Megcsalni a barátodat pofátlan, tirpák, geci dolog. Ne ess neki minden srácnak aki csak úgy jön-megy. Basszus, hová fajul a világ?... Elöször ismerd meg, beszélgess vele. Szerintem meg tudod vele beszélni, leültök valahova és elnézést kérsz tőle mindenért, elmondod neki, hogy mennyire szereted és nem akarod elveszíteni.
2008. máj. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, igen, igen a kedves elottem szolonak nagyon igaza van.

Ne haragudj en a fiu helyeben valszeg mar dobtalak volna...valoszinu, hogy megtanuld az erteket annak mikor talalsz valakit aki SZERET!!!!

2008. máj. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

midn mondhatsz neki..ha a bizalmat eljatszod, annak kb annyi. A baratomal rosszul voltunk, es irt egy masik csajnak...csak irt! De aozta amiota csajrol van szo, nem tudok megbizni benne.A bizalmat nagyon konnyu eljatszani,s annal nehezebb visszaszerezni. Sztem rajtad all minden, es o ezt tudja. Mond meg neki egyszer es hatarozottan, h igenis szereted, tudod h hulyesegeket csinaltal eddig, de kes, mert neked o szamit, es ezt be fogod bizonyitani. ezzel mar felkelted az erdeklodeset,h hatarozott vagya dontesedben.

Utana meg csak csak rajtad all. Ha tenyleg oszinten szereted, es hatarozott is vagy h nem cslaod meg stb...akkor bizonyitsd be neki..h ne ketelkedjen tobbet, viselkedj ugy vele mint akit szeretsz, kenyeztesd stb..

de vegye eszre h nincs oka felni.

en reg dobtam volna abaratom egy megcsalas utan..es igy is szerencses vagy, h ennyire megerto, mert a sracok nagyja dobna egyetlen megcsalasert, nemhogy tobbert..megerdemli h oszinten szeresd es mellette legy. de akkor legy hatarozott es kontrolald magad..neked hogy esne ha o is ezt tette volna veled? sok sikert

2008. máj. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
őt nem csaltam meg csak hulyeségeket csináltam deh nemtudom mér vagy rosszat mondtam hulyeségbol én nem akatam komolyan mondani de felvette. ma megbeszélem vele a dolgokat ahogy iratok aztán jelentkezem.
2008. máj. 14. 04:22
 5/6 anonim ***** válasza:
A ribancok nem képesek szerelemre. Te valami mást érzel.
2008. máj. 15. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
sikerult :)
2008. máj. 16. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!