Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még mindig szeret? Vagy miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig szeret? Vagy miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
Már több mint egy hónapja szakítottunk a barátommal, mert egyszerűen már nem működött. Igazából ő cseszte el.. Azóta is írogat, zenéket küldözget, kérdezősködik hogy a fiúkkal hogy állok, meg hív találkozni is néha. Miért nem tud elengedni már? Vagy mit tegyek, hogy könnyebbé tegyem neki hogy elengedjen? Mert így ez nekem is rossz.. Mert még én is szeretem. Csak én már eltudtam engedni.
2012. aug. 25. 21:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Ő még mindig úgy gondolja, hogy együtt kell lennetek. Gondolom ragaszkodik is hozzád. Még nem zárta le, hiszen boldog volt veled. Amíg nem jön egy másik fiú neked vagy egy újabb lány neki addig szerintem próbálkozni fog. 19/L
2012. aug. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!