Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerethet egy pasi attól még,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet egy pasi attól még, hogy nem keres minden percben?

Figyelt kérdés

Néha a barátom 1-2 napig nem keres (távkapcs), ezen én mindig felhúzom magam, aztán megnyugszom, mert ugyan olyan kedves mindig. Aztán előlről kezdődik minden... Ő azt mondja nincs ideje, és hogy attól még gondol rám meg hiànyzok.

Szerintetek?


2012. aug. 31. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Igen, szerethet, akkor is ha nem zaklat állandóan. Mondjuk azért napi egy életjel elvárható...
2012. aug. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nem mindenkinek van szüksége folyamatos kapcsolattartásra. Neked is kellene valami elfoglaltság. Nem rosszindulatból mondom, de tényleg ezt tudom javasolni.
2012. aug. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi :) egyáltalán nem gondoltam rosszindulatúnak. Hát tudom hogy az kéne, szerinted miért lógok ezen az oldalon? :D Csak néha olyan szar érzés, hogy nekem sokkal jobban hiányzik...
2012. aug. 31. 13:59
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom szerintem ez Nekem se esne jól! Mi is távkapcsolatban élünk és én megőrülnék, ha napokig nem keresne. Ha hiányzol Neki és tudja, hogy Neked jól esne egy két sms vagy pár perc beszélgetés, akkor miért nem tud erőt venni magán?! Ez meg hogy nem ér rá...Mindenkinek arra van ideje amire akarja.
2012. aug. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Mi is távkapcsolatban élünk már másfél éve, de minden nap beszélünk nem keveset:) Meg bolondulnék ha pár nap kimaradna, igaz, ezzel ö is igy van...Na nem fájditani akarom a szived, csak megértelek. Szerintem akármennyire elfoglalt valaki, ha akarna tudna pár percet szánni a szerelmére.
2012. aug. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem engem is rosszul érintene, ha a barátom nem keresne több napig, de szerencsére ez még nem fordult elő eddig.

Ne gondolj arra, hogy nem szeret, mert ezzel csak magadat idegesíted fel, viszont annyi ideje csak lenne, hogy legalább pár percet beszéljetek. Mondd el neki szép nyugodtan, hogy neked ez rosszul esik, és akkor hátha változtat.

Egyébként ha ő nem keres téged, akkor te hívod?

2012. aug. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Chatelni szoktunk, nincs annyi pénzünk hogy hivogassuk egymást :) mondtam már neki szépen meg kevésbé szépen is, hogy legalább annyit hogy él még, meg is ígérte, ment is egy darabig, aztàn megint egyre ritkábban. Ha ráírok arra átlagban válaszol, de néha csak sokárra, és magától nagyon ritkán... :/
2012. aug. 31. 15:15
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja, h Rád se ír...az szép!! tudod mikor könyörögnék! szerintem Neked ő fontosabb, mint fordítva! ha Neked ez nem felel meg ez a helyzet és nem vagy így boldog, akkor szerintem keress egy olyan srácot, akinek tényleg fontos vagy! nekem nem egy kapcsolatom ért véget pont ezek miatt a dolgok miatt, hogy a pasi nem úgy bánt Velem ahogy kellett volna. szerintem felesleges beleragadni egy olyan kapcsolatba ami nem olyan, amilyet Te elvársz/szeretnél. amúgy milyen gyakran találkoztok?
2012. aug. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Fúú, hát szinte soha. Legutóbb több mint két hónapja találkoztunk. Egyikünk sem nagyon ér rá, most meg már suli... Bár be van tervezve egy hosszabb együtlét.
2012. aug. 31. 19:42
 10/10 anonim ***** válasza:
Én azt hittem, hogy gyakran találkoztok, és csak ezen kívül nem keres. De így akkor egyértelmű, hogy te ragaszkodsz hozzá, szereted jobban. Szerintem nincs értelme így folytatnotok, keress egy olyan fiút, aki legalább annyira tud téged szeretni, mint amennyire te.
2012. aug. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!