Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondanátok el a barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondanátok el a barátotoknak?

Figyelt kérdés

A barátom megkérdezte hogy miket tudok a sexben... és nekem meg fogalmam sincs hogy mondjam el neki... elég sok mindent tudok sőt nem is keveset... és nem tudom hogy fejezzem ki szépen mégis nyíltan!! sürgős!!

Köszöntem :)



#fiú #Sex. Párkapcsolat
2012. aug. 31. 16:33
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
Ha olyan sok mindent tudsz, akkor ne koptasd a szádat fölöslegesen, hanem inkább csak linkeld be neki a pierrewoodman.com-ot, és mondd meg, hogy a szőröset is te tanítottad be!
2012. aug. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:

Nem azért, de aki elvileg olyan sokmindent tud a szexben, az nem ilyen kis szemérmes, hogy annyira zavarba hozza egy ilyen zsírprimitiv kérdés, hogy a gyikon kelljen megkérdeznie, hogy "Szerintetek mit mondjak neki..???"

Pl én már csak azzal zavarba hozom az embereket, hogy nyíltan válaszolok a kérdéseikre, hogy ezt-azt próbáltam-e, vagy mi volt a legextrémebb, fingom sincs mit kell ezen szenvedni. Valszeg kvára nem tudsz olyan sokmindent, mint hiszed...

2012. aug. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:

17:24


teljesen igazad van.

én azt bírom amikor tőlem kérdeznek valamit, hogy mittudomén, élveztek-e már az arcomra vagy lenyeltem-e már, mondom, hogy igen persze és még ők jönnek zavarba... :D nincs ebbe semmi szerintem.

2012. aug. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:

Ja ez érdekes tényleg!


Annyira tapasztaltnak mondod magad,de egy ilyen egyszerű szexuális kérdésre,meg azt se tudod mit felelj,másoktól várod a választ.

Szerintem nem vagy te olyan tapasztalt,csak sok pasival voltál együtt,a kettő meg nem ugyanaz.

2012. aug. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
mond neki azt hogy tudsz ezt-azt, volt alkalmad tapasztalatot szerezni
2012. aug. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:
Szerintem mosthogy mondjátok lehet.. de azért Kajak tudok sok dolgot.. meg amúgy tudom hogy mit mondok neki már meg is mondta egyáltalán nem hozott zavarba a kérdése csak felraktam a kérdést hátha vki mondd jobbat deeee nem tahát már rég megbeszéltük... Hát ennyi :DDDD
2012. aug. 31. 18:36
 17/42 anonim ***** válasza:
na akkor mondd már mi az a sok dolog amit tudsz :D
2012. aug. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:
ide írjam?
2012. aug. 31. 18:49
 19/42 anonim ***** válasza:
hát ha itt kérdeztem, igen
2012. aug. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:

például:

Akik naponta élnek szexuális életet, tíz évvel fiatalabbnak néznek ki, mint akik ritkábban. Az ok: a szex közben felszabadul az endorfin- és olyan boldogsághormonok, amelyek fitten tartják a testet.

vagy például:

Sok pózt ismerek

Tudom mi élvezetes a fiúknak

Tudom melyik a hatásos "Játék"!

15 cm felett kell lenni a fiú micsodájának ahhoz hogy egy nő elvesszítse a szüzességét

Jobb nedvesen

mit mondjak még?

2012. aug. 31. 19:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!