Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondanátok el a barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondanátok el a barátotoknak?

Figyelt kérdés

A barátom megkérdezte hogy miket tudok a sexben... és nekem meg fogalmam sincs hogy mondjam el neki... elég sok mindent tudok sőt nem is keveset... és nem tudom hogy fejezzem ki szépen mégis nyíltan!! sürgős!!

Köszöntem :)



#fiú #Sex. Párkapcsolat
2012. aug. 31. 16:33
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%

Trololololololooll D:D::D:DD::D:D:DD

Egyél csokit, ennyi erővel az is "fitten tartja a testet" Nem ám :D:D

15 cm kell naná :D

És milyen pózokat ismersz? A "Mediterrán medencébe madárka inni száll" pózt ismered? :D:D

2012. aug. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
Szóval még szűz vagy... :D Mi meg mind azt hittük, hogy egy tapasztalt kis ribi vagy.. Pedig nem...
2012. aug. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:
OOOH! igen?? Így állunk??? Nekem aztáán édes mind1!! Lényeg hogy tudok ezen kívül egysmást... de fölöslegesen pocsékolom rád az időmet! Nekem amit tudok elég majd még tapasztalok az életbe meg aztán nem kell mindenkinek annyit tudni mint pl. neked... Tehát jobb ha most abbahagyjuk ezt a beszélgetést... Köszönteem xDD CS
2012. aug. 31. 19:44
 24/42 anonim ***** válasza:

Si tacuisses, philosophus mansisses.


Avagy, ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna... Ugyan nem szexuális okosság, de...


Amúgy a szüzesség elvesztéséhez nem kell 15cm+, szóval nemhogy nem tudsz túl sok mindent a szexről, de még a meglévő ismereted is hibás... -.-

2012. aug. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
"Mint nekem..." Mekkora rágalom hallod e.. Egyből elszégyelltem magam. ;) Menjél inkább barbizni, az való a kezedbe és nem a f*sz.. Vagy a tankönyvek. Írni helyesen és értelmesen nem tudsz, az egyszer biztos. :)
2012. aug. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
nade kérlek!Hagyjuk már! Higgyetek amit akartok !! Nekem tök8 ! ennyi ... már mind1 lehet h szűz vagyok lehet h nem ... nem mondok el semmit!! Hagyjuk sztem!
2012. aug. 31. 19:49
 27/42 A kérdező kommentje:
Rendben! nekem nem kell mondani hogy tanuljak kitűnő vagyok! Hagyjuk már! Csak egyszer azt nem értem minek lealacsonyítani azt akinek még meg van a legnagyobb kincse a szüzessége ez kétség kívül mondom! Mert akik már elvesztették 17 év alatt maradhatnak csöndben mert túl gyorsan élvezik az életet és amikor meg eljön tényleg annak az ideje hogy ekkor kellett volna először kipróbálnom akkora már nem marad mit élvezni.. de azt csináltok amit akartok!
2012. aug. 31. 19:57
 28/42 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon vicces :D:D ha ezt így előadtad egyből levágta a srác, hogy szűz vagy ;) Hány éves vagy? elmúltál már 15?? O.o
2012. aug. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:

de akkor miért jössz ide, hogy tudsz egy-két dolgot?


akkor tudnál, ha tudnád, GYAKORLATBAN HOGY KELL leszopni egy pasit, hogy nézz a szemébe közben, hogy nyalogasd a farkát úgy, hogy elélvezzen.... vagy, hogy szex közben hogy karmold a hátát, miket suttogj a fülébe, stb... de te így tényleg nem tudsz semmit...

2012. aug. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:
Semmi közöd nincs hozzá hogy mennyi vagyok!
2012. aug. 31. 20:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!