Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondanátok el a barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondanátok el a barátotoknak?

Figyelt kérdés

A barátom megkérdezte hogy miket tudok a sexben... és nekem meg fogalmam sincs hogy mondjam el neki... elég sok mindent tudok sőt nem is keveset... és nem tudom hogy fejezzem ki szépen mégis nyíltan!! sürgős!!

Köszöntem :)



#fiú #Sex. Párkapcsolat
2012. aug. 31. 16:33
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
nem alacsonyít le senki, csak te adod elő magad, mintha tapasztalt lennél... közben meg semmi. a pasid se így gondolta, hogy tudsz-e valamit :)
2012. aug. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:
nem ismered a pasimat.. tehát azt sem tudhatod hogyan gondolta, nekem elmondta és ahhoz semmi közöd... És hidd el még van időm az életbe tapasztalni elég sokat!!
2012. aug. 31. 20:06
 33/42 anonim ***** válasza:
Senki sem alacsonyít le, csak ne játszd a nagyokost feleslegesen. Az emberek akkor szokták azt mondani, hogy mennyi mindent tudnak a szexben, ha tapasztalták is. Te legfeljebb a szexről tudsz sokat, de igazából még annak a nagy része is hülyeség. Ettől függetlenül még ha jól tudnád is, akkor sem érne semmit az egész. Elméletben sokmindent lehet tudni.. Én is király vagyok grafikából elméletben, gyakorlatilag meg megvágtak. :D
2012. aug. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:
Ez így igaz, elméletben ezeket kívül is tudok még valamit... de elméletben... tehát majd lelkileg meg testileg feltudom magam készíteni!! És én imádom a grafikát *.* :D
2012. aug. 31. 20:09
 35/42 anonim ***** válasza:
Egyébként a kérdésedre még nem válaszoltam.. Úgy mondd el neki, hogy te tudod ezt meg ezt meg ezt. Nem kell túlspilázni. Bár a helyedben ezeket inkább nem mondanám el neki, mert ha kicsit is értelmesebb nálad, akkor ki is röhög érte.
2012. aug. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
Taníts mester mi az a hatásos játék?? :D:D
2012. aug. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
de alapból azt mondtad, hogy mit tudsz 'sexben'... szóval nem a szexről, hanem gondolom az ágyban :D hát egy szűz még semmit. amivel nincs is semmi gond, hogy nem tudsz semmit, jól mondtad, lesz még rá időd, de akkor minek vezetsz félre mindenkit? :D
2012. aug. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Könyörgöm mondd, hogy nem vagy egyetemista, mert elsüllyedek szégyenembe, hogy ilyen emberekkel tanulom ugyanazt a tárgyat.
2012. aug. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
ja és ha ezeket az IM-ből bravo-ból meg ilyen hülyeségekből szedted akkor felejtsd el... azok nem írnak semmi használhatót
2012. aug. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:
kösz a választ már megbeszéltük és jól kijött a végén.. meg aztán én teljesen megbízok a barátomban és ez nagyon megkönnyebbít :DD
2012. aug. 31. 20:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!