Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire zavar Titeket lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavar Titeket lányok, ha egy srác SOVÁNY?

Figyelt kérdés

Tehát nem a hagyományos értelemben vett vékonyakról, vagy nem kidolgozott izomzatú hímneműekről beszélek, hanem akik valaminek köszönhetően csontsoványak (esetemben betegség). Nem vagyok magas, ellenben annál is soványabb; mennyi az esélye, hogy nem a stílusom, vagy a pofázmányom miatt utasított vissza a nők nagy része, hanem emiatt a testalkat miatt?


Mellesleg edzem fél éve (meg előtte is, csak kevesebbet), kb. semennyire nem látszik. És nem ám p*nalegyezésről van szó...



2012. aug. 31. 19:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
bújócskában ez előnyös tud lenni.
2012. aug. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Bújócskából kinőttünk. Meg a végén még magamat sem találnám meg egy oszlop mögött...
2012. aug. 31. 19:38
 13/20 anonim ***** válasza:
Én most épp egy kifejezetten csontsovány srácért vagyok odáig meg vissza. A személyisége fogott meg elsősorban, kezdetekben fizikailag nem is vonzódtam hozzá, de fordult a kocka. :)
2012. aug. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Jó olvasni, hogy létezik ilyen is. :)
2012. aug. 31. 19:45
 15/20 anonim ***** válasza:
Hidd el nem a külső a fontos. A belső sokkal fontosabb. Legalábbis én nem egy jó testtel, hanem egy jó szívvel/lélekkel és egy jófej sráccal akarok élni.
2012. aug. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
A szöveged szerintem megvan, értelmesnek, viccesnek tűnsz. Ha ezt élőben is elő tudod adni és nem a soványságodon görcsölsz, akkor nyert ügyed van.
2012. aug. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
15.: Akkor lehet, hogy mégsem bennem van a hiba, hanem egyszerűen csak mindig sikerül beválasztanom?!
2012. aug. 31. 19:48
 18/20 anonim ***** válasza:

Persze, lehet.

Manapság nehéz normális partnert találni:)

De ne add fel!

2012. aug. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
58%

Én nem szeretem a sovány pasikat, se a vékonyakat. Jól látható izomzat legyen rajta, engem a vékony pasik nem tudnának felizgatni, kell a jó látvány... Egy vékony pasi nem elég férfias nekem.

De fel a fejjel, van akinek ez nem szempont...

2012. aug. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Inkább legyen csontsovány, mint aránytalanul kigyúrt, izomagyú :D. Amúgy meg, amíg ilyen poénosan tudod felfogni saját magadat, ilyen jó humorral "oldalról nem is látszok" :D. Addig szerintem nem számít mennyire vagy csontsovány, vicces vagy, az meg sok lánynak bejön szerintem :D. Kerüld a felszínes p*csákat, ennyi :).

Csontsovány csaj :D

2014. jún. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!