Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet-e ebből még komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e ebből még komoly kapcsolat? Vagy hagyjam inkább?

Figyelt kérdés

Történt, hogy augusztus elején megismerkedtem Pesten egy végzős lánnyal egy szórakozóhelyen és nagyon megtetszettünk egymásnak.

Első randin egyből el is mondtam neki, hogy nem tudok mindig fent lenni Pesten év közben mivel Székesfehérváron lakom, és ide járok egyetemre, csak hétvégenként találkozhatnánk, így távkapcsolat lenne, mire ő kis bizonytalansággal beleegyezett. Ezután folyamatosan találkozgattunk, megkérdeztem, hogy bejövök-e neki, mire igennel válaszolt, és mivel előtte párkapcsolata még nem volt, én lettem volna neki az első

A végén csak szájra puszi és ölelkezés volt, de végig azt mondogatta, hogy nem tudja mit is akar pontosan.

Utoljára amikor találkoztunk, azt mondta, hogy maradjunk meg barátnak, arra hivatkozva "mivel csak nemrég ismerjük egymást". Mondtam neki, hogy kapcsolatra vágyom és nem barátságra, de nem nagyon reagált. 2 órás beszélgetés után puszival váltunk el, és mondta, hogy nyugodtan találkozhatunk. Azóta eltelt 4 nap és egy szót sem beszéltünk. Szerintetek ebből még lehet valami? Vagy hagyjam az egészet? 19/F



2012. aug. 31. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem adtál Neki elég esélyt,h komolyabra forduljon. Ha kifogásokat keres az már régen rossz meg ez hogy legyünk csak barátok. Sztem felejtsd el keres olyan lányt aki megérdemel Téged és többet tudsz vele találkozni.
2012. aug. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 TOMAtm ***** válasza:
sz*rjál rá,egyetemre mész!!lesz ott jobb dolgod is.
2012. aug. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát lehet a nyomulósabb pasik nyerőbbek nála
2012. aug. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Harmadikra válaszolva, szerintem eléggé nyomulós voltam, mivel folyton próbálkoztam kapcsolatunkról beszélni, simogattam is mindig, sőt esténként mindig beszélgettünk telefonon és tervezgettük a másnapot. Ennél jobban már bunkóság lett volna úgy érzem.
2012. aug. 31. 22:59
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

1. A lány tényleg lehet hogy csak bizonytalan, ha tényleg veled lenne először kapcsolata.

2. A távkapcsolat borzasztó rossz, hidd el nekem.

2012. aug. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mond neki, hogy próbáljátok meg, vesztenivalótok nincs... jobb mint ha meg sem próbálnátok... meg mond neki, hogy te nagyon kedveled őt :)
2012. szept. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!