Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bocsánatot kérjek?

Figyelt kérdés

Na most az van, hogy mindig ha én kérek valamit akkor azt kapom: még meggondolom, vagy nincs kedvem. De ha ő kér valamit én "ugrok".

Tegnap csúnyán összevesztünk.. én kezdtem. Bocsánatot kérjek?


2012. aug. 31. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:

nem derül ki, h jogosan kell-e neked bocsánatot kérned

csak azért mert te szoktál ugrani, lehet, h tényleg megbántottad, de ezt én honnan tudjam..

akkor ne ugorj, erre ezt lehet mondani, vagy kevesebbet

2012. aug. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 TOMAtm ***** válasza:
Vagy sz*rd le,ne vedd fel neki a telefont és a fosbukkodat változtasd 'bonyolult kapcsolatban' -ra.
2012. aug. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. igazad van. Na most csak annyi volt megkértem jöjjön el, immáron sokadszorra és mondta hogy nincs kedve. Aztán megkértem, hogy legalább skpyen beszélgessünk: nincs kedve.. és ekkor mondtam hogyha nem kíváncsi rám akkor én megyek. Ennyi volt.


2. először a fosbukon nem írtuk ki hogy kapcsolatban mert senkinek semmi köze hozzá, másodszor lehetőleg értelmes válaszokat adj, köszi (Y)

2012. aug. 31. 23:06
 4/5 A kérdező kommentje:
Aztán meg jött az izé hogy ő nem azért mondja meg még zenét is hallgat stb.. de inkább hagyjuk, hozzá szokhattam volna már én meg mondtam neki, hogy nem, ehhez nem fogok hozzá szokni. Aztán itthagyott
2012. aug. 31. 23:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ez egy ördögi kör. Ha bocsánatot kérsz tőle akkor megint csak az lesz, hogy "te adod be a derekad" és utána már mindig az lesz, hogy neked kell bocsánatot kérni. Szerintem bocsánatkérés helyett beszélgess el vele normálisan, hogy ez neked így nem jó, rosszul esik a viselkedése kérd meg, hogy változtasson rajta, ha fontos vagy neki változtatni fog :)
2012. aug. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!