Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ne foglalkozzak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ne foglalkozzak a lányokkal és akkor majd berepülnek?

Figyelt kérdés

Sajnos ritkán tetszik meg egy lány mert általában azokkal jönnék össze akiknek van agyuk és jól is néznek ki és a földön járnak... ez a típus általában elég ritka :D

De eddig hosszabb távra nem jött össze ilyen mert mindig volt valami és már beleuntam/fáradtam. Ja és úgy, hogy helyesnek mondanak. Tehát éljem az életem és akkor majd összefutok egy olyan csajjal aki akar is tőlem valamit (ja és a feltételeimnek is megfelel :D)?


19f


2012. aug. 31. 23:08
 1/9 TOMAtm ***** válasza:
nem ritka ez csak vékony a tárcád haver :)
2012. aug. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
persze, mint egy kismadár a szobádba
2012. aug. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2-nak: ezt akartam hallani :D
2012. aug. 31. 23:12
 4/9 anonim ***** válasza:

hozzám egyszer berepült egy hullámos papagály :-)

4 évíg volt meg :-)

2012. aug. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
jah és utána meg pár hónap múlva kirepíted... éhen halna, nem érdemled meg
2012. aug. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem kell görcsösen keresni hidd el előbb utóbb rádtalál az a lány aki igazán fog tudni Téged értékelni. Addig is éld az életed és ne add fel a reményt . Sok sikert! :-)
2012. aug. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Ez akkora baromság!


21 éves koromig abban a hitben éltem, hogy hagynom kell a csajozást, mert úgyis ocsmány vagyok és esélytelen,( ami szerintem igaz is, hiszen még most sincs barátnőm lassan 23 évesen) mégsem repült egy lány sem be az életembe és mióta aktívan próbálkozom azóta sem vagyok sikeresebbek. De legalább arra rájöttem, hogy olyan lányok nincsenek, akikért érdemes lenne meghalnom.

2012. aug. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A sült galamb előbb berepül a szádba, mint a lányok!

Aki keres, az talál!

Lehet, hogy sokan idegenkednek tőle, de nekem és utánna a környezetemben többeknek bejött az internetes társkeresés.

A társkeresőkben óriási a választék, bőven van lehetőség az ismerkedésre. Én az ideális partneremet az ország másik végében találtam meg, hozzám költözött és már több mint öt éve együtt élünk teljes harmóniában.

2012. aug. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Gratulálok nektek!


de valóban, én nem szívesen regisztrálnék ilyen oldalakra...

2012. aug. 31. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!