Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mondjátok már el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mondjátok már el nekem, miért nem különböztetitek meg a férfias, határozott irányítást (amibe belefér h néha elismerjük a hibáinkat) és a szimpla bunkóságot? Vagy megkülönböztetitek csak nem számít?

Figyelt kérdés

Összevesztem egy lánnyal, de bocsánatot kértem és most én vagyok a rossz. De nem az a lényeg, hanem ha nem kérek bocsánatot, még ő kért volna a semmiért...

De ettől függetlenül, tényleg nem tudom felfogni. Úgy rángatjuk a legtöbb nőt "kötélen" szavakkal, hogy már szánalmas, meg sok srác szimplán p*raszt és ez tetszik egy nőnek.

Mi van veletek, tényleg ennyire szükségetek van a megalázásra?? Van olyan nő, aki szimplán lever egy egészséges pofont ha lenézően beszélsz vele és azt mondja "na húzz el, ilyenre mint te nincs szükségem." ?


2012. szept. 1. 00:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hmmm tudod ki jutott eszembe? Mario Casas :$ macsho ^-^

Amúgy kb a kérdésed felét nem értem de szerintem: azért csípjük a bunkóbb palikat 'rossz fiúkat' másnéven, mert határozottak, vagy annak tűnnek...

2012. szept. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
megkülönböztetik, és van akinek tényleg nem számít
2012. szept. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Még soha nem volt bunkó pasim, és nem is lesz.

"Udvarolt" pár általad leírt fazon, de képzeld, messziről elkerültem őket.

Mondjuk nekem "szerencsére" kijutott egy igazi bunkó férfi otthonra, az apám, úgyhogy tudom értékelni a normális férfiakat...

2012. szept. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
azért mert volt dolgod egy ilyen nővel még nem kéne általánosítanod...-.-
2012. szept. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Szóval minddegy hogy bunkó vagy sem, az a lényeg hogy határozottan legyen bunkó, ne határozatlanul...ez nagyon gáz.
2012. szept. 1. 00:26
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miről beszélsz, nekem ez ismeretlen dolog. Én voltam képes már kapcsolatot azért lezárni, mert valami nem tetszett (nem kaptam elég figyelmet), felálltam és becsaptam az ajtót, aztán viszlát... se.... Soha nem alázkodom meg senki előtt, nem hagyom magam.

Hü.lye az a nő, aki hagyja magát megalázni. És mehet a pasinak a pofon is, ha arról van szó... Még szép lenne, ha visszaadná a csávó. Ember nem üt nőt...

2012. szept. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem egy ilyen nővel volt dolgom. Arról nem beszélve, hány p*raszt ismerősöm nyom el olyan szövegeket csajoknak, hogy a kutyámmal szoktam úgy beszélni, a nőknek meg bejön...vagy lehet más jön be...na de ennyire nem számít hogy kutyaként beszélnek veletek, hiszen "csak ennyi hibája van, de amúgy rendes is TUD LENNI". Benne van a szándék a mondatban, hogy elég ha néha rendes, nem kell mindig.

Bocs lányok, tudom hogy nem mindenki ilyen, de én azokat a nem mindenkiket keresem éppen.

2012. szept. 1. 00:29
 8/15 anonim ***** válasza:
Hidd el a nők többsége nem tűri el ezt. biztos rossz körökben mozogsz..
2012. szept. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ezt hány éveseknél tapasztalod? Szerintem egy igazán felnőtt nő kevésbé engedi meg ezt.

Persze nem lehet általánosítani...

2012. szept. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Láttam már 26 évestől is, sőt 40 évestől is.
2012. szept. 1. 00:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!