Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mondjátok már el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mondjátok már el nekem, miért nem különböztetitek meg a férfias, határozott irányítást (amibe belefér h néha elismerjük a hibáinkat) és a szimpla bunkóságot? Vagy megkülönböztetitek csak nem számít?

Figyelt kérdés

Összevesztem egy lánnyal, de bocsánatot kértem és most én vagyok a rossz. De nem az a lényeg, hanem ha nem kérek bocsánatot, még ő kért volna a semmiért...

De ettől függetlenül, tényleg nem tudom felfogni. Úgy rángatjuk a legtöbb nőt "kötélen" szavakkal, hogy már szánalmas, meg sok srác szimplán p*raszt és ez tetszik egy nőnek.

Mi van veletek, tényleg ennyire szükségetek van a megalázásra?? Van olyan nő, aki szimplán lever egy egészséges pofont ha lenézően beszélsz vele és azt mondja "na húzz el, ilyenre mint te nincs szükségem." ?


2012. szept. 1. 00:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekik akkor az intelligenciájukkal volt baj.
2012. szept. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Hát lehet.

Azt is el tudom képzelni, hogy hogy azok a nők, akiknél tapasztaltad, azok anyagilag függenek a bunkó pasijuktól. Lehet másképp nem hagynák magukat, de pénz beszél... Ilyen esetben sok mindent lenyelnek ezek a nők a párjuknak, főleg ha kitartott nők, és egy ft-ot se keresnek... fontosabb a nagy menő autó, ház, a lóvé, mint hogy emberként beszéljen vele az, aki mellé befekszik esténként az ágyba. Én is láttam már ilyet... A pasi konkrétan mások előtt román ***** kur.vázta le az utcán mások előtt a kitartott nőjét. Mondanom se kell, pénz az van. Az ilyen pasik azt hiszik, hogy mindent megengedhetnek maguknak... Mocskos férgek...

2012. szept. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt bunkó barátom, udvarolni volt, hogy udvarolt bunkó, de ezt nagyon egyszerűen el lehet ám intézni, nyilvánosan beégeted a társaság előtt és már nem is akkora a szájuk, aki ismer tudja, hogy tudok én is aljas módszerekkel játszani. Velem például most barátnőm párja beszélt bunkón, de szóltam neki, hogy fejezze be, mert még a páromnak sem tűrném el, nemhogy neki. Azóta nem is szólt hozzám, nem is hiányolom a tartalmas beszélgetéseket vele, mert amúgy egy iszonyat beképzel ember, de olyan buta, hogy semmiről nem lehet vele beszélni, ahol megjelenik megöli a hangulatot. Nem is értem, hogy barátnőm miért van vele, azt érte el ez az ember, hogy sehová nem hívják már meg őket, egyedül én vagyok hajlandó találkozni velük, de én is csak barátnőm miatt.
2012. szept. 1. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ember...

Nem bunkónak kell lenni hanem határozottnak.

Próbáld ki ,hogy amikor nem sikerül a kézfogás egy csajnak és te óvatosan megfogod bal lézzel a kezit majd a szemébe nézel és mondod neki ,hogy próbáljuk meg még 1x és kezet fogsz vele mennyit nősz a szemében. A üásik pedig a nők csak 10% mondanivalót mondanak szavakkal. A többi testbeszéd. Öltözz fel rendesen , nézz a szemébe és bólogass..... Ne kelljen tanítani a határozottságra. A nők az első találkozáson 4 perc alatt döntik el ,hogy szimpatikus vagy e.


Sok sikert, próbálj normálisabb emberekkel haverkodni.

2013. jan. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
az a baj hogy nagyon kevés nő szereti az ilyen pasikat.pedig szerintem ezek a jók! mindenképp haladj tovább, hidd el hogy találni fogsz egy ilyen lányt, aki ebbe a kevés 20-25%-ba tartozik...
2015. nov. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!