Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesz mindig rossz kedvem, ha a szexről beszélgetünk?

Figyelt kérdés
Barátommal nagyon jó a kapcsolatunk. A szexet is már tervezzük (nem napra pontosan csak majd vmikor), és párszor mindig mondtam neki, hogy mielött lefekszünk azelött mindenképpen elakarok menni a nődokihoz. Mostanában már úgymond "sürget", hogy milenne, ha elmennénk dokihoz; milenne, ha ... stb és ettől nekem kicsit rossz lesz a kedvem. De miért? Pedig én is nagyon akarom már, de ha elkezd "sürgetni" akkor elmegy a kedvem mindentől és tök szomorú leszek. :S Amúgy 16 vagyok...
2008. máj. 13. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézd, ha úgy érzed kész vagy rá (16 évesen megértem :)) akkor egyszerűen csak elhatározottság kérdése... Tényleg menj el dokihoz! És utánna nem kell egyből lefeküdni vele. Szóval ő se hinném, hogy azt várja, hogy dokitól hazajövet egyből. Elmész, megnyugszol, elhatározod magad és beszélsz vele. :) Nyugalom!
2008. máj. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2008. máj. 13. 20:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Jajj o sem lehet sokkal idosebb nalad, es kivancsi meg mindenn. egyedul ugyis hiaba kezd bele nem? Te is benne kell legyel a dologban, es addig ne csinald amig nem erzed jonak..es ha tovabba fog eroltetni, akkor inkabb hagyd a francba, mjinthogy elrontson egy nagyon fontos dolgot az eletedbe. az a srac aki nem gondolja meg, es erti meg h neked ez a dolog mennyire fontos,. maskor sem lesz ott melletted, aprobvb vagy fontosabb dolgoknal. Menj nyugodtan dokihoz, s csinald mikor mindketten ugy erzitek jo. ha tovabba surget beszeld meg vele..lehet csak kivancsi, v kitudja..ha meg neki se volt. S beszeld meg vele ha gondod van.
2008. máj. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ő már nem szűz
2008. máj. 14. 15:09
 5/5 anonim válasza:

Azert vagy szomoru mert te is mint mindenki mas es en is szeresuk uldozni az elerhetetlent ezt ne ved szo szerint de mindenki ugy van vele hogy ami elote van az nem kel mindig a nehezeb kel mindig jobnal job.

A legfontosab az hogy gyozodj meg hogy szerete teged es ha igen akor meny bele mert ha nem kesob lesz ojan h eszre sem veszed es nagyon kihasznal valaki.

Mindig nezd meg kinek adod oda magad es ha megerdemli ne tetovaz de fontold meg jol hogy meg erdemli vagy sem.

2008. máj. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!