Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami gond lenne velem?

Figyelt kérdés
Átlagos jóképű srác vagyok. De valahogy a nők még nem igazán foglalkoztatnak. mert mindig van hogy valaki kinéz magának de nem vagyok híve a futókalandoknak meg az olyan buliknak ahol egy rakat részeg ember táncol. Inkább töltöm az időt fotózással vagy számítástechnika világával.
2012. szept. 1. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
de kis édes bogárka vagy....
2012. szept. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igazából meg kell erőszakolni a mostani önmagad,ha valamit el akarsz érni a női nemnél. :/
2012. szept. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szóval jobban érdekel a számítástechnika meg a fotózás mint a pina? Hány éves vagy? Ha valahol 16 és 40 között akkor bajok vannak veled. De nem baj! Több punci marad nekünk :)
2012. szept. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs veled semmi baj! Én sem vagyok hajlandó férfiként futókalandokba belemenni, akkor inkább döglök meg egymagam, mint idegenekkel szexeljek :D
2012. szept. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
23 F
2012. szept. 1. 20:42
 6/9 anonim ***** válasza:

Nincs veled semmi baj, vagy ha igen, akkor velem is.


22 L

2012. szept. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Már eleve a kezdés oximoron... átlagos ÉS jóképű? Vagy a jóképűek között átlagos? Nem értem!
2012. szept. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én 28 vagyok. Engem nem csak a nők nem foglalkoztatnak, hanem az emberi kapcsolatoktól van undorom.


Nem vonz a hiteltelenség a másik emberben. Fárasztó állandóan eleget tenni az igénynek, hogy gesztusokat küldözgessek, meg hazudjak neki szép dolgokat, miközben látom, hogy belülről marja a sikertelenség. Fárasztó, hogy soha nem mutathatom meg az érzelmeimet, mert az valódi és az ugye milyen ijesztő. Annyit sem sikerül soha megérteni, hogy a saját magam megbecsülését szeretném elnyerni, nem valaki vagy valami másét, nem a "jutalom" kell, hanem hogy a saját magam által kitűzött célokat érjem el, én, a saját erőmből. Mi szükségem lenne a mosolygós érzelmi piócákra? De persze hazudnom kell megint, mert akármit állít, valahol neki is szüksége van rá, hiszen így védekezik a valóság ellen. Nem maradhat "egyedül", mert akkor szembesülnie kellene vele, hogy az identitását valaki, valami mástól függővé tette, így az nem lehet hiteles, csak délibáb.


Ha meg nem hazudok, csak a süketnémát játszom, hogy megóvjak valamit a méltóságomból, akkor jönnek a pitiáner érzelmi manipulációk amelyet nyilván abból a szociális környezetből merített, ahova valójában tartozik, nyilván azért ezekkel hadakozik, mert őt ezekkel lehetne sakkban tartani, de engem nem, és kb ez az a pont amikor hánynom kell.

2012. szept. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nincs gond veled, de amúgy soha nem is szeretnél, majd a jövőben sem családot meg ilyeneket?
2012. szept. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!