Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért sül be az összes kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Narwik kérdése:

Miért sül be az összes kapcsolatom?

Figyelt kérdés
A való életben a pasikat sose érdekeltem,oda se jött hozzám sose senki,pedig nem vagyok annyira bányarém elmondás alapján.Eddig csak társkeresőn ismerkedtem és volt kapcsolatom,de egyik se tartott három hónapnál tovább,pedig az elején minden olyan szép volt.. 22/N

2012. szept. 1. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
ki dobott kit az előző kapcsolatban? Ha te dobtad, akkor veled van a baj, mert nem rendelkezel nagy önbizalommal ezért meg kellett volna tartanod a párod. Mert elfogad olyannak amilyen vagy. Ha a srác dobott, akkor szimplán ronda vagy, vagy nem épelméjű és ez megint csak a te hibád.
2012. szept. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Oda nem megy pasi ahova nem hívják,csalogatják.Érted már?


működés közben is elszúrsz valamit a kapcsolatban,de azthiszem most nem fogok gondolatot olvasni.

2012. szept. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Első: A srác kapcsolatunk második hetén bejelentette,hogy ő még igazából nem tette túl magát az előző négy éves kapcsolatát,szóval húzzam el az irhámat.Amíg vele voltam együtt,nem sok törődést és figyelmet kaptam tőle,mindig az exéhez hasonlított,hogy ő mennyire tutijó,én meg mennyire nem.
2012. szept. 1. 22:59
 4/4 anonim ***** válasza:
De most figyelj! Megsugok valamit! Lány vagy! A férfinak többet kell erölködnie egy kapcsolatért, mint egy lánynak. Én 23 évesen eljutottam arra a szintre, hogy kicsit belefáradtam és várok ameddig kicsit ti nők megkomolyodtok. 22 éves vagy viselkedj egy 22 éves csajhoz méltóan. A csajé az utolsó szó. A férfié az udvarlás, ami többnyire koppanás.
2012. szept. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!