Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetnénk megint ugyanoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnénk megint ugyanolyan viszonyban, mint ahogy eddig voltunk? Nagyon bánt a dolog (Alul bővebben)

Figyelt kérdés

van egy barátom..és annak egy 9 éves kislánya..nagyon aranyos..ugyimádom.. csak csalódtak bennem mert el kellett utaznom..és pont akkor nem voltam otthon és aztmondta a barátom h hagyjam békén,ne is szoljak hozzáá.cserben hagytam.. de el kellett utaznom..(német o.)

Nagyon szeretem őőket..:(

De a kislánnyal megyünk majd játszótéérre beszélgetünk majd holnap.. és mindig azt mondta a barátom..hogy hazudtam neki mindig is.. és hazug dög vagyok..meg semelyikőük nem fontos a számomra..haggyam őket békén..:(:( :\\\'(:\\\'(:\\\'(

nagyon összeomlottam..:(:( az életeim.. komolyan..annyira imádom őket.:(

de elköszönésként ugy köszönt el h ( sya.jóéjt.pussy.SZERETLEK..remélem teszel..hogy bízzak és higgyek benned..és mindig mellettünk légy.és ne hagyj cserben) :( nagyon elsírtam magam..:( annyira fj.:(

tanácsot kérnék széépeen.:(

mit tegyek.. hogy olyan legyen a kapcsolatunk?:( mint régen..?:( nagyon szépen kérlek titeket..:(

segítsetek nekem.. sokat irjatok..mert öösszeomlottam.:\\\'(:\\\'(:((((((((((((


2009. júl. 28. 01:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Kicsit homályos mi az hogy pont akkor kellett elutaznod?

Vagyis hogy hagytad öket cserben azét mert el kellett utaznod.

Ne mondtad neki hogy el kell utaznod, és csak leléptél?

2009. júl. 28. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ez nekem is elég zavaros...elkelett utaznod viszont ezt a abrátod nem értette meg vagy nem is szóltál csak úgy irány Németország?Mert ha nem szóltál és úgy mentél el akkor jogos a sértődés...viszont,ha tényleg nem értette meg a barátod,akkor elég nehéz lehet a felfogása...Na de mindegy,mondd meg,amit ide leírtál,hogy neked ők mindennél fontosabbak és nem akartad őket cserben hagyni,így alakultak a dolgok,tegye túl magát rajta.ez nem túl nagy tragédia ha ő is szeret.nem is értem tulajdonképpen ezt az egészet.megteszed,hogy írsz még?és egyébként hány éves vagy?
2009. júl. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk talán az hasznos lett volna ha odaírod miért kellett végül is otthon maradnod? Egyébként már ne is haragudj, de nálatok a barátod egy h*lye pics@ (nem te...).
2009. júl. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

18 éves vagyook.. de szóltam neki.. :(

persze hogy szólok..mindenről beszámolok.. főleg erről.:(

2009. júl. 28. 14:55
 5/6 A kérdező kommentje:

írok.persze.:)

de am 18 éves vagyok.és johogy szolok ha elmegyek és ilyenek.. ez neki rosszul esett mert a legrosszabkor mentem el.:(

ezfáj neki..

2009. júl. 28. 14:57
 6/6 A kérdező kommentje:
minden jómár..nagyonszépenköszönöm..a válaszokat(L) :)
2009. júl. 28. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!