Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom letette miattam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom letette miattam a cigit, viszont most új ötlettel állt elő, részletek lent!?

Figyelt kérdés

A barátom dohányzott, de én úgy jöttem vele össze, hogy megmondta, már teljes mértékben leszokóban van. Napi egy dobozzal szívott másfél évig, és kb fél év alatt sikerült azt a szintet elérnie, hogy max 2 havonta gyújtott rá. Legutóbbi alkalom az júniusban volt, de most azt mondta nekem, hogy nem akarja megígérni hogy soha többet nem fog rágyújtani, mert ha megkívánja akkor egy szálat miért ne, meg semmi baja nem lesz tőle. Viszont arra megesküdött, hogy rászokni semmiféleképpen sem fog. Én félek, hogy esetleg túlzásba viszi, de remélem nem fogja. Havi 1 szálat talán el tudnék viselni, de nem értem arra is pl mi szükség van. Én nem szoktam dohányozni, azért vagyok ennyire merev ebben a témában.

Ugye ilyen egy szálaktól nem lesz baja? Nekem a legfőbb problémám az, hogy nagyon féltem őt, a szövődményektől, meg persze imádom az illatát, tehát azt se rontsa el ezzel...

Vélemények?


2012. szept. 3. 11:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Másfél év alatt már bőven megalapozta a problémáit, az egy-egy száltól nagyobb baja már nem lesz.
2012. szept. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Basszus, ez nem volt valami megnyugtató :/ Nagyon szeretem őt és féltem, de nem tilthatok meg neki mindent, mert akkor lekorlátozva érezné magát... Jajj-jajj
2012. szept. 3. 12:06
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ennyitől senkinek nem lett még baja... Remélem, félted az ételekben lévő tartósítószerektől (nehogy egyen bármilyen felvágottat, vagy májkrémet!), a szmogtól (nehogy forgalmas út mellett sétáljon ám!), és még mindig ott van a vitaminhiány, a fertőzések.
2012. szept. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%
Ilyen aggódós csajjal tuti nem jönnék össze. Ha elfogod veszíteni, nem a cigi, hanem a viselkedésed miatt.
2012. szept. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

miért ne lehetne?


a párom leszokott TELJESEN több mint 2 évre..aztán kitalálta hogy vesz szivarkát, hogy azt csak majd az esti pecáknál elpöfékeli...utána kitalálta hogy amikor a baráti társasággal mentünk ki horgászni, hogy akkor és utoljára vesz egy doboz cigit, de többet nem...éjfélre már egy szál se volt...aztán azt mondta hogy csak ilyen alkalmakkor, meg buliban fog cigizni, meló közbe nem...most már meló közben is cigizik, nem vészesen-pár szálat. És most már teljesen visszaszokott...azt mondta hogy pár hét múlva megint leteszi...de nem fogja ebben biztos vagyok...

2012. szept. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 omba ***** válasza:

"de nem tilthatok meg neki minden" - de szeretnél?

Szegény pasi....


Annyi cigaretta nem okoz semmi lényegi károsodást, mondjuk 20 éven át napi 2 doboznak már van hatása.

2012. szept. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy miért probléma az, ha féltem őt, hiszen szeretem és azt szeretném, hogy egészséges legyen :) De hát próbálok vele megértő lenni, és ha kezd elfajulni akkor szólok neki, hogy hékás, nem erről volt szó.
2012. szept. 3. 12:21
 8/15 A kérdező kommentje:
Ja meg persze az a másik, hogy mondtam neki ha én is rágyujtanék, zavarná-e. Azt mondta, hogy igen. natessék... Egyébként engem egyátalán nem érdekel a cigi téma, egyszer kipróbáltam és kész. Nem vágyom rá.
2012. szept. 3. 12:23
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Örülj inkább, hogy egy ilyen zakkant, erőszakos csajt, mint te, aki még havi egy szál cigi miatt is képes csinálni a fesztivált, képes elviselni. Becsüld meg magad!
2012. szept. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Miért, nekem el kellene fogadnom egytől-egyig mindent? Szerintem aki ennyire zakkantnak tart, az láncdohányos, azért akad ki...
2012. szept. 3. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!