Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vegyem meg neki a következő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegyem meg neki a következő havi fog. Gátló tabit, vagy inkább találjak ki valami meglepetést?

Figyelt kérdés

Barátnőm már a 2. havi tabit vette meg. 3000 körül volt az ára láttam rá volt írva a dobozra, iylen elegáns kis vékony papír tasakszerűségbe volt a gyógyszer 3 sorba, piros, fehér, sárga. (lehet midn iylen enmtudom, de hátha valaki ráismer XD)

egy szóval sem mondta hogy fizessem ki vagy bármi, vagy felezzük meg...de én szeretnék beszállni vagy valami, elvégre ne ő vegye már...:/ mindketten diákok vagyunk, én jobban le vagyok égve ez igaz, de akkor is.

vagy inkább vigyem el moziba, vagy uszodába vagy valahova? csináljak programot? :D

nemtudom emlyik lenne a jobb...



2012. szept. 3. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:
A tablettáját recept nélkül nem tudod megvenni, de beszállhatsz a költségekbe. Beszéld meg vele.
2012. szept. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az ő tudta nélkül meg sem tudnád venni a gyógyszert, hiszen ahhoz recept kell, amit a doki ír fel neki. :) Szóval szerintem beszéld meg vele, hogy szeretnéd állni, még örülne is neki, lehet hogy nem engedné, de biztos értékelni, aztán legfeljebb lesz belőle mozi. :)
2012. szept. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy lenne korrekt, ha felajánlanád neki, hogy a felét fizeted, elvégre ez kettőtök felelőssége, a jóból is tiéd a fele :)

Egyébként lehet, hogy otthonról kap rá pénzt és akkor úgyse fogja elfogadni (szerintem egy normális családban a szülők besegítenek ilyesmibe, nekem apukám adott rá pénzt, örült neki, hogy inkább vagyok őszinte és felelősségteljes).

2012. szept. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
most komolyan azon gondolkodsz,hogy programot csinálj-e a fogamzásgátló megvétele helyett? jelzem recept nélkül nem tudod megvenni neki.
2012. szept. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Fizesd ki a tabletta felét és aztán vidd el moziba. Atyám...


Nem hiszem, hogy egy mozi kiváltaná a gyógyszerköltséget, és gyógyszer nélkül is lehet moziba menni.

2012. szept. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

énis ugygondoltam, hogy adok neki rá pénzt és váltsa ki..vágom hogy recept nélkül nemlehet...


ha viszem akkor már nívós moziba, és az nemittvan, és akkor hamár ottvagyunk vacsira meghívnám emg iylenek, persze nem modnanám neki hogy a fog gátlóért, hanem csak spontán programnak beállítom, és akkor ez így már egy 10 ropi biztos.



jobbat érdemel? azért mert felmerült bennem ez a gesztus? bocsmá...ismerek olyat, aki 2 év alatt egyszersem vitte sehova a bnőjét, és semmit sme költ rá, még egy kólára sem hívja emg soha.

2012. szept. 3. 13:21
 7/9 anonim ***** válasza:

Lepd meg azzal, hogy megtanulsz írni.


Amúgy jah, szerintem alap, hogy a pasi állja a fogamzásgátló felét. A mozi szintúgy, havonta egyszer bele kell, hogy férjen. Mondjuk nekem sosem volt igényem a felhajtásra (vacsi is, mozi is, kutya füle is), de egy film néha elkél.


24/N

2012. szept. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

msot 7 végén is el akartam cipelni moziba...

aztmondta nicns kedve sehova sem menni, meradjunk itthon eggyütt itt is tudunk filmezni emg stb...:D


jo ígérem nemmaradok analfabéta...:D

2012. szept. 3. 13:34
 9/9 A kérdező kommentje:
((nem mondtam hogy moziba megyünk, csak hogy mozduljunk ki kocsikázzunk valami aztán leszvalami, nemvolt kedve...))
2012. szept. 3. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!