Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak? Egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Egyáltalán h lehetek ilyen balszerencsés?

Figyelt kérdés

Jelenleg van egy komoly kapcsolatom, 2 éve vagyunk együtt a barátnőmmel aztán ő ma jött haza az új iskolájából (eddig dolgozott)és elkezdte ecsetelni, h milyen a suli.

Kiderült, h az új osztályfőnöke az én volt "szeretőm", kb két és fél éve voltunk együtt párszor, de a férje gyanakodott rám szal szépen el is búcsúztunk, azóta néha látom a városban, de ennyi.

Na most meg nagyon nem tudom mit csináljak, h szóljak e barátnőmnek, mert ha idő közben derül ki akkor tuti balhé vagy lehet rászáll az én "exem", de biztos, h barátnőmnek is lesz hozzá egy-két szava:SPedig most még jó véleménnyel van az ofőjéről:S


2012. szept. 3. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben szólnék neki.
2012. szept. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha elmondod, meg lesz a véleménye az ofőről, és bizonyos értelemben rólad is, amiért egy férjes nőt pakolgattál, de ha nem mondod el, és kiderül, valószínűleg egy életre elrúgtad a pöttyöst. Szóval húzd be a farkad, és nyisd ki a szád. Mondd el.
2012. szept. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy perc néma csend,elesett,most már agglegény bajtársunkért. Ünnepséget tartunk tiszteletére!

* Könnycsepp folyik végig az arcán*

*Tiszteleg*

Leléphet!


http://www.youtube.com/watch?v=JAHy5xaiQp4

2012. szept. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!