Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy ha választá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha választás elé kerülök két lány közül teljesen mind1 melyiket választom, hoppon maradok?

Figyelt kérdés
Ellenkezö esetben, ha köztem és a másik pali között választ egy lány, akkor ők nekik összejön a normális kapcsolat, én meg megint csak rosszul járok....
2012. szept. 3. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Már ott sántít a dolog h választani kell kettő közül. Még életemben nem éreztem szerelmet két ember iránt mertszerintem lehetetlen. Szerintem rossz a hozzáállásod.
2012. szept. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet a sorsot is okolni, de sztem hozzáállás kérdése.. Ha már az elején így állsz a szerelemhez akkor mit vár késõbb??..
2012. szept. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem szerelemről van szó...hanem két lányról akik különbözőek, de úgy érzem megtudnám bármelyiket szeretni...aztán végül mindig jön egy sorsfordulat ami segít eldönteni melyik után menjek és a vége szívás!
2012. szept. 4. 01:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!