Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mások is voltak így, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások is voltak így, amikor egy kihevert szakítás után új szerelmet találtak?

Figyelt kérdés

8 hónap után újra va valakim, és olyan furcsa volt vele össze jönni... mikor megcsókolt úgy remegtem mint a nyárfalevele.


Az elöző kapcsolatom másfél éves volt, az volt életem első kapcsolata. Jó volt, szép volt, de ha vissza gondolok úgy tűnik nem is voltam szerelmes...


E mellett a fiú mellett meg állandóan ki akar ugrani a szívem, és ha a közelembe jön, akkor remegni kezdek. Ez a hosszú szünet miatt lehet? Vagy tapasztalatlanságomban az elöző kapcsolatba csak beleképzeltem a szerelmet?

Aztán nem lehordani, hogy taknyos kislány aki semmit nem tud, mert fiatalon kezdett a fiúkkal :) 23 vagyo.


2012. szept. 4. 14:06
 1/6 ASOT ***** válasza:

Eddig a pontig sokan hiszik azt hogy az előzőnél sosem lesz jobb és sosem lesznek túl rajta és a következőt nem fogják tudni szeretni.


Tényleg van akinek ez nehezebben megy.


A tied a szerencsésebb eset h ilyen hamar leltél rá egy olyan pasira akit szeretsz és aki mellett jól érzed magad. És nem vágysz és nem sírsz az ex után.


Vannak olyanok is akik ex után ismerkedtek 2-3 pasival is már és úgy gondolják sosem lesz már nekik jó és sosem tlaálnak megfelelő pasit, DE! Igen lehet találni csak van aki feladja és azt hiszi ha az első 2 nem olyan volt akkor tuti nem talál olyat...

2012. szept. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze. Ez így normális, a régi szerelem emlékét elhalványítja az új. Ne törődj azzal, hogy szeretted-e azt, akivel vége van, inkább örülj neki, hogy van valaki más, aki kiugrasztja a szívedet! :)
2012. szept. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem még egyedül sikerült elfelejtenem az előző /közel 4 éves) kapcsolatom, de már nagyon várom, hogy valakivel lehessek, iszonyatos dolog a magány, nagyon szeretnék már szeretni... De úgy néz ki még várat magára a dolog :(

22/F

2012. szept. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Áh, szuper, köszönöm mindenkinek, megyugtat, hogy ez a jó érzés jó :)


Kedves utolsó, én csak annyit tudok mondani, hogy ne keresd azt a bizonyos valakit, ne akard görcsösen az új szerelmet.


A régi kedvesemet is akkor talaltam meg, mikor nagy bánatomban lemondtam már a szerelemről.


A jelenlegit pedig egy teljesen semleges, baráti összejövetelen ismertem meg. Kb egyszer láttam ez idáig, és csak a nevét tudtam. Nem tudom mi lehetett az oka, vagy mivel értem el nála, de az este után keresett, koncertre hívott, meg falatmászni és úszni, majd lovagolni hívtam el. A harmadik randin csók csattant.


Sejtésem sincs mi lesz ebőll és međig fog tartani, de igyekszem kiélvezni minden percét.


Szóval te se ađ fel, mert bár közhelyes, de igaz, hogy a szerelem akkor talal rád amikor nem is számítasz rá :)


Bízom benne, hogy rád is hamarosan rád talál valaki aki mellett sokáig boldog lehetsz :)

2012. szept. 4. 15:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Hmm de szépen hangzik :)

Örülök, hogy neked összejött! Már tényleg kezdem feladni a nagy keresést de nagyon nem megy nekem az egyedüllét, már még faterom is csesztet, hogy mivan én a te korodban ennyi idő alatt már nemtudom hány nőn léptem túl... XD :(

2012. szept. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Áh, nyugodj meg, ancimtól egyszer én is megkaptam, hogy biztos leszbikus vagyok :D De hát hadd tudjam már, hogy mikor van itt az ideje egy új kapcsolatnak :)


Nem kell feladni, csak ne görcsölj rá :) Faterod meg hadd magyarázzon, ha ő egy nőfaló Casanova volt, hát egészségére.


Lehet te az ellentéte vagy és nem a mennyiségre hanem a minőségre hajtasz :)

2012. szept. 4. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!