Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért keres folyton, még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Trist kérdése:

Miért keres folyton, még szakítás után is?

Figyelt kérdés
Lassan 3 hónapja szakított velem a barátom. Azóta majdnem minden nap beszélünk. Folyton keres, hívogat. Egy hete, meg folyamatosan velem lóg. Beszélgetünk. Néha megölel, megpuszilja az arcom, a nyakam, gyengédebben hozzám ér. De amikor próbálok "rólunk" beszélni mindig egy-két szavas mondatokkal elkerüli a beszélgetést. Gondolom, ha csak barátkozni akarna nem így viselkedne. De teljesen összezavar. 23/lány.
2012. szept. 3. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
Szakított, mert ismerkedik valakivel és beszél veled meg így viselkedik,hogyha a másikkal nem alakulna úgy ahogy gondolta, akkor te ott legyél letétben. 22/L
2012. szept. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen fogja fel hogy vége, mégha ő is szakított veled. lehet csak unatkozik és szórakozik veled amíg nem talál mást.

Nekem nagyon rosszl elsne ha az exem így viselkedne. Látni se akarnám.

Kérdezd meg tőle, hogy akar-e még tőled valamit vagy nem. Mert ha nem akkor inkább hagyjon békén.

Nem tudom, hogy miért szakítottatok, és hogy hogy érzed magad az miatt hogy így viselkedik, de ha már nem akar tőled semmit, akkor szerintem mindkettőtöknek jobb lenne ha leszálna rólad.

2012. szept. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Több mint valószínű, hogy unatkozik, nincs mit csináljon. Lehet, hogy hiányzik neki a kapcsolatotok, de ha akarna valami komolyabbat tőled azt már elmondta volna.
2012. szept. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!