Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel kössem le magam?

Figyelt kérdés

Barátommal 3 hónapja vagyunk együtt, szóval még friss a kapcsolatunk. Ő harmadéves egyetemista, emellett dolgozik. Én érettségizni fogok idén. Összeraktunk együtt egy órarendet neki, az enyémmel összeegyeztetve, hogy tudjunk találkozni, de nem sikerült úgy felvennie. Általában délutánra kell bemennie, én meg ugye azelőtt vagyok suliban, tehát váltjuk egymást, esténként pedig nekem heti 5 edzésem van (leigazolt kézis vagyok). Hétvégén dolgozik, de olyan 6 körül tudnánk találkozni. (Anyu nem engedné még szerintem, hogy nála aludjak, szóval akkor is egy 5 óránk van kb egymásra). Hétközben egyszer tudnánk együtt lenni, másfél órára.

Ez így működhet? Hétfő óta ezen gondolkozom. Nagyon szeretem a srácot, és nem akarok valakit megint időhiány miatt elveszteni. Ő azt mondja, nagyon szeret, és ez nem szedhet szét minket, de szerintem ezzel nincs megoldva semmi. Mit csináljak, mivel foglaljam le magam? Egyfolytában miatta szomorkodom, de ez így nagyon nem jó. (Tanulásra pedig lassan rá kell koncentrálni, egyetemre szeretnék menni, ami ugye egyre nehezebb, ezért nem kéne linkeskedni.)


Köszönöm szépen előre is a tanácsokat!

18L 22F


2012. szept. 4. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:
KÖTÉLLEL
2012. szept. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ez simán elég lehet. A minőségi idő számít,nem a mennyiség. Amúgy mikor nem vagytok együtt próbálj olvasgatni, új ismereteket gyűjteni, zenét hallgatni,nagyokat sétálni.
2012. szept. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!