Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják folyton a szüleim, h ne kössem le magam egy pasi mellett teljesen?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, 10 honapja van baratom (20éves) nagyon szeretjük egymást, és én ugy érzem h nekem most nem kell semmilyen kaland, semmilyen uj pasi, nem is érdeklödöm más irant (jo azert jo pasikat megnezem, de az meg nem jelent semmit). Anyu meg folyton azt mondja h nagyon komolyan veszem ezt a kapcsolatot, nem hogy kiélném magamat, lekötöm magam egy fiu mellett...Amugy a fiummal joban vannak, nincs semmi különösebb bajuk vele, csak nem értem miert akarjak h pasizzak allandoan. Volt eleg sok röpke kapcsolatom, de mar azt is meguntam. De szerintem ez nekik is jo hogy van baratom, mert le vagyok nyugodva, nem akarok folyton diskoba menni meg nem is csavargogk olyan sokat. Szoktam kérdezni anyutól, h ö mennyi idösen jött össze apuval. Azt mondta 17 évesen, de az abban a vilagban volt.....és meg mindig nagyon jol megvannak. Ez most jelentheti azt is h ellene vannak a baratomnak?
2008. jún. 14. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nem akarják, hogy lekösd magad valakinél és évek múlva meg bánod, hogy nem éltél igazán.
2008. jún. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha jól érzed magad a barátoddal, akkor ne pasizz. Lehet,h. vele fogod leélni az életed, lehet,h. nem. Ezt még senki sem tudja. De ha egyszer mégis úgy döntesz,h. pasizni szeretnél,pasizz akkor. Ez rajtad múlik. Szerintem nyugodtan elmondhatod ezt a szüleidnek is.
2008. jún. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ponthogy rossz irányba terelgetnek ezzel a szüleid... :( miért kéne pasiznod, ha egyszer szeretitek egymást és bíztok egymásban? Ha nem ő életed párja, úgyis kiderül, nem kell emiatt aggódni. Természetesen hozzámenned még nem érdemes. :) Csak legyetek boldogok. szüleid inkább örülhetnének, hogy nem állsz le mindenkivel.
2008. jún. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ööö azok a szülők szokták ezt mondogatni, megfigyeléseim alapján akik nagoyn korán házasodtak és ők maguk nem élték ki magukat. ilyenkor meg probálják a gyerekükre erőltetni amit ők elszúrtak.
2008. jún. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Oh ne izgasd magad en anyum ugyanezt mondta nekem!! h ne kossem le magamat vki mellett. De o inkabb a kapcsi elejen mondta. Egyreszt ertem az indokat, mert amikor elkezdtem jarni a pasival anyu mondta mindig tartsam nyitva a szemem menjek ki randizni mas pasikkal is ne tegyek fel mindent egy lapatra. En nekem ehhez nem volt gusztusom csinalni, foleg akkor ha a sracba total bele voltam zugva ugy ereztem ha most randiznak masvkivel akkor megcsalnam meg akkor is ha nem tortenik semmi meg egy csok sem, nem ereztem csak ugy jol magam. Persze amikor a kapcsibol nem lett semmi, akkor mindig kaptam anyutol ugye megmondtam nem szabad egy lapra tenni fel mindent. Ma mar ugy nagyjabol ertem miert mondta. Ugyanis ha egyszerre tobb pasival talalkozol akkor egyikhez sem kotodsz ugy nagyon erzelmileg es tiszta fejjel el tudod donteni h melyiket. egybekent pasik ugyanazet csinaljak. Inkabb kesei korban nem fiatalon. Talan azert mert mindegyikonk vagy igy vagy ugy mar megegette a kezet es ovatosabb es mikor eletre szolo partnert valaszt lassabban megy bele dolgokba... Fiatalom mas. Te meg fiatal vagy nagyon eld az eleted neked meg nem kell ilyeneken aggodni. Ha szereted a paord tarts ki mellette!!
2008. jún. 15. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a valaszokat :D
2008. jún. 15. 10:38
 7/7 anonim ***** válasza:
én csak az én példám tudom adni..biztos nem akarj h cslodj. az en baratom is 20,2 évet jartunk és beleéltem magam sajnos.de rjött h ö meg fital és kiakarja szorakozzni az életét, és ha velem maradt volna mar tul komoly lett volna a kapcsolat,es puff egy nap azon ébredtem h vége. szerintem anyudék tudjak h mit jelent ilyent érezni, s nem szeretnek h csalodj, vagy szenvedj egy srác miatt..szoval ha felfogod h ennek a kapcsolatnak is vége lesz valamikor, és mikor ott leszel k9nnyen megemeszted, akkor nincs gond..másképp tényleg ne éld tul bele magad
2008. jún. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!