Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyedül én vettem észre, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül én vettem észre, hogy az embereket egyre inkább hidegen hagyja az, ha a másiknak van valakije (barátja/barátnője)?

Figyelt kérdés
2012. szept. 4. 23:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok ezzel, hogy akinek bizonyos kor felett nincs hapsija/nője, annak oka van, általában látványos is ez az ok (vagy nem, e akkor meg később derül ki valami). Lányoknál, ha meg jó csaj, akkor tuti van barátja, akivel harmonikus párkapcsolatban élnek. Szóval gyakorlatilag minden potenciális lánynak barátja van és harmonikája. :) Én, mint hím példány így kettőt tehetek:


a) lesz@rom, hogy van barátja más problémája (oldja meg más) és vállalom a sok salakot arcomba, ami jön ezzel. (nyígás, szenvedés, golyóm...)


b) belátom, hogy mindenki valakié (és így még jól neveltnek is tűnök,+ béke van és nyugi, mert az a tuti)


én a b-t választom és így maradok a barátságos és közkedvelt balf@sz, de pl sosem leszek leütve, befenyítve, leoltva, önző fsznak nézve, és amelyik lánynak ez sem tetszik, annak sz@r lehet.

2012. szept. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
200 km-re kerültem a páromtól. Nagyon szeretjük egymást. Nála egy lány teper nagyon, nálam meg egy pasi. Mindketten tudják, hogy kapcsolatban vagyunk. Nem fér a fejembe, hogy miért nem tudnak már lekopni rólunk. Próbálom megszokni az idegen környezetet, ismeretlen embereket, a távolságot tőle, de most még féltékeny is vagyok és ő is. Lehet mondani, hogy bizalom... van igen, de ilyen messziről csak jobban aggódik az ember.
2012. szept. 5. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!