Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondják itt a gykn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják itt a gykn folyton a pasik egy olyan fiúnak akit élből elzavarnak a lányok a külseje miatt, hogy öltözzön vagányan meg lökje szanaszéjjel magát a konditeremben?

Figyelt kérdés
Ez sajnos nem igy mukodik az en tapasztalatom szerint. Aki csendes, elonytelen arcu, az vehet fel akarmilyen puccos ruhat, gyurhatja magat romma a kondiban, akkor is durva elutasitasokat fog folyton kapni. En magambol indulok ki.2 eve a sok elutasitas utan en is megvaltoztam, 2evig jartam kondiba es csinos felsotestem lett vizsonylag, megujitottam a ruhataramat. De az elutasitasok nem maradtak el, ugyanugy tonkrettek a lanyok az igy, marmint a gyuras altal keletkezett magabiztossagomat. Elegge mani fejem van, nagy orr es nagy hegyes fulek. Ez eppen eleg ok, hogy az osszes valamire valo csinos lany (nem plazas ringy. kategoriaban keresek part) mibdig minduntalan elutasitson. Akarmit teszek, akarhogy oltozok, meg autom is van, akkor is csak elutasitasbol elutasitasba szaladok be.Ugyhogy fiuk, ha nem vagytok nagydumasok, es legfokeppen helyesem akkor kezdhettek el keszulni a maganyra.Legalabbis en mar ezen vagyok.26 f. Remelem ti szerencsesebbek lesztek mint en. Van akinek bejon az elet es a nyeroagra kerul, van akinek nem es a copoagra kerul, ahogy Hajos Andras is ezt egyszer megmondta.
2012. szept. 5. 09:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Attól, hogy új ruhát vettél, és kondiztál, magabiztosabb nem lettél, csak akartál. Ha valaki igazán magabiztos, azt egy két negatív vélemény nem tudja visszataszítani alfába... :D Szóval nem a külsővel volt ott a gond, hanem az agyadban... Nehéz megváltoztatni a gondolkodásodat, ha már egyszer elkönyvelted magadban, hogy te nem kellesz, és nem tetszel senkinek. Kisugárzás... Mondhat akárki akármit, igenis számít, nézhet ki egy ember bárhogy, ha ő elhiszi, hogy jól néz ki, akkor mások is.

22/N

2012. szept. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De hogyan higyje el az ember, hogy nez ki valahogy, ha mindig csak elutasitast szenved el?
2012. szept. 5. 09:54
 3/12 anonim ***** válasza:
Igazából fellépés,magabiztosság, jellem kérdése az egész lényegében.Ha valaki eleve olyan nyomin megy oda a csajokhoz,persze hogy el kergetik.Jó,hát nem mindenkinek van esélye mindenkinél,de azért sokkal esélyesebb egy magabiztos pali,mint egy szánalom.Olyan viszont nincs,aki mindenkinek tetszik,így a forditottja is igaz kell legyen,olyan se létezik,aki senkinek se kell.Láttam egyszer a tvben egy embert,akinek a keze tele volt forcsa,kemény kinővésekkel,ezért fogni se tudott.És tiszta undorítóan nézett ki(ahogy a filmben kiderült,elszarusodott szemölcsök),de mégis volt felesége,és gyerekei.Egy dokumentumfilm volt,nem emlékszem a címére.
2012. szept. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Írtam privátban. 1. voltam... :D
2012. szept. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Utolso, a prividet majd elolvasom.Kosz amugy.
2012. szept. 5. 10:41
 6/12 anonim ***** válasza:
csak a kérdést olvastam el, de azért mondják mert magukból indulnak ki...
2012. szept. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én például azért szoktam ezt tanácsolni, mert az ilyen fiúk többsége már a kérdés leírásában részletezi, hogy neki igenis jó csaj kell. És ha tegyük fel valaki tényleg nagyon csúnya, akkor nyilván nincs semmi önbizalma, de általában az jellemző az emberekre, hogyha valamiért keményen képesek küzdeni (pl jó testért), azzal megnő az önbizalmuk, mert érzik, hogy jéé képes vagyok rá!

És visszatérve oda, hogy jó csajt akar valaki... egy kapcsolat egyik alapja szerintem az, hogy ne várj el olyat a társadtól, amit te nem tudsz teljesíteni. Például hogy várhatod el, hogy jó alakja legyen egy lánynak és ne legyen rajta ki tudja hány kiló felesleg, ha te magad se vagy képes arra, hogy elmenj kondizni. (És itt most nem azt mondom, hogy az adott srác túlsúlyos vagy valami, de mindkét nemnek meg kell dolgoznia azért, hogy igazán jó teste legyen)

Na és itt most nem rólad írok, csak az alap kérdésre válaszoltam, hogyha én ezt tanácsolom, annak ez az oka.

A te problémádra nehéz válaszolni, hogy mi lehet a baj... leírnád esetleg, hogy hogyan szoktál próbálkozni egy lánynál? Abból talán ki lehetne indulni.

2012. szept. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, jaj, bocsi, most látom, hogy pasiktól kérdezted... én lány vagyok. :)
2012. szept. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

És még valami, rövidebb és logikusabb válasz: ha valakit a külseje miatt zavarnak el, nem a stílusa meg egyéb más dolgok miatt, akkor vajon min kell javítani??

Bizony, a külsőn...

És ezen hogy lehet a legegyszerűbben? Öltözködéssel és mozgással.

2012. szept. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ma 11:02


Na, ja. Csak tudod nem mindenki áll úgy anyagilag, hogy teljen neki még kondira is meg jó ruhákra és ha feje is el van cseszve oda bizony több százezer forintba kerülő plasztikai műtét is kell!


Valamelyik lány állná a műtétet?! Nem hiszem.

2012. szept. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!