Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvennétek egy olyan lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvennétek egy olyan lányt feleségűl akiben lehet hogy van egy vonóval?

Figyelt kérdés
2012. szept. 5. 14:50
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
100%
Nászéjszakán kimennék wcre és beküldenék egy bérgyilkost
2012. szept. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Egyébként ez a romalány én vagyok. A családomon egyébként ez nem látszik igazán, rajtam inkább gondolom apukám miatt. Ő mundjuk még kicsi koromban elhagyott minket. Nem érzem magam annak. De folyton felteszik ezt a kérdést, hogy nincs benned egy vonóval. És nagyon bánt. Mit számít ez? Az az igazság hogy fogalmam sisncs. Én is csak a tükör elé állok és belenézek, és azt mondom, hát igen lehet van benne valami. A kapcsolataim, meg 1-2 év után tönkre mennek, még ha úgy is érzem hogy minden rendben, és szeretjük egymást jobban mint más akkor is, amikor már igazán komolyra fordulna akkor mindig ez van. :( Lehet ezért? Ha más okot nem találok? Lehet ezért bonyolultabb nekem mint másnak?
2012. szept. 5. 15:22
 13/27 anonim ***** válasza:
Ha szeretem akkor igen. Ha nem szeretem akkor pedig nem. Foglalkozok is én vele, hogy cigány-e vagy sem.
2012. szept. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

nálam attól függ, hogy milyen a család.

szokás megismerkedni a családdal a házasság előtt, főleg, hogy ez már egy komoly kapcsolat. ha rendben vannak (ápoltak, dolgoznak, ilyenek) akkor igen.

egyébként nő vagyok, csak most logikusan gondolkoztam :D

2012. szept. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 kiaraágota válasza:
Ha valaki igazán megszeret hidd el nem azt nézi milyen származású vagy ! így csak a begyöpösödött agyúak gondolkodnak !!!
2012. szept. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
49%

Kedves Kérdező!


A válasz igen...ezért bonyolultabb neked mint másnak.

Én is lány vagyok és félvér...anyukám roma, apukám magyar.

Nem dicsérgetem önmagam és a családom, de igazán jó családból származom...ennek ellenére a férfiakban nagyon de nagyon ott az előítélet irányomban. Ment már tönkre párkapcsolatom ez miatt, mert a volt barátom egyszerűen nem tudott elfogadni engem sem és a családomat sem. De nem csak párkapcsolat terén tapasztalom a nehézségeket, hanem az élet minden területén. Például nem tudok elhelyezkedni egyetlen iskolában sem...és tudod mért nem???? Mert cigány tanár nem kell sehova...erről ennyit, ezzel mindent elmondtam.

Nagyon benne van az emberekben az előítélet a cigányság iránt...általánosítanak, mindenkit egy kalap alá vesznek. Esélyt sem adnak arra, hogy valaki bebizonyítsa, hogy ő más...esetleg tanult, okos ember, kemény munkával keresi a kenyerét, nem pedig lopással, csalással.


Bonyolult téma ez nagyon. Igazán csak az érti meg, aki "benne" van.

De ne keseredj el, mert értékes ember vagy és ha ezt az értéket valaki igazán meglátja benned ő lesz az Igazi...és számára nem lesz fontos a származás, csak Te önmagad!

2012. szept. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Én sem különösebben kedvelem a rajoskodó cigányokat, de a legjobb barátom cigány, sokat járunk össze, náluk az egész család dolgozik, normális házuk van, nem a segílykét várják, nem közösködnek a bűnöző cigókkal. Ha ilyen családból származó lány lenne, akkor persze.
2012. szept. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
9%

ezek az előítéletek...

Olyan ez, amikor egy magyar lányt nem vennék el, csak azért mert magyar és meg vannak róluk az előítéleteim... Na?

Kérdésre a válasz: Ha szeretném, persze, hogy elvenném! :)

2012. szept. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
A cigány gyűlőlőknek üzenem hogy minden magyarban van már cigány, mert a cigányok évszázadok óta itt élnek. És minden cigányban van magyar. Az arányok változatosak. Mindenesetre a cigány kúltúra kiírthatatlanúl összekeveredetett a magyarral. És ha valahól a nagy Világban, akár tengerentúlon, valakinek mondod hogy magyar vagy az első ami eszébe fog jutni a legtöbb embernek az a cigány zene lesz! Ennyit a magyarságról. És ami a legnagyobb vicc ha egy külfödinek mondod hogy cigány vagy nagy valószínüséggel arra fog gondolni hogy egyből hogy magyar vagy!!! :D Erről ennyit!!!
2012. szept. 5. 15:45
 20/27 anonim ***** válasza:
81%

nah most előjött belőled a cigányság...


ha külföldön azt mondom hogy magyar vagyok nem a cigány zene az első ami eszükbe jut...hanem a hungarikumok, a kalocsai hímzés, a babgulyás és még sorolhatnám...


és még szép hogy a magyaroknak tele van a t*ke a sok cigánnyal...minden hol csak a bűnözés, lopás, gyilkolás...no meg a mi adónkból élnek...engem rohadtul nem érdekel hogy dolgozik e vagy sem....mert lehet hogy a pujája nem fog és azt is én fogom eltartani...ez van...


de ti is ugyan ilyen előítélettel vagytok ellenünk...egyszer a napisz@ron bevolt linkelve egy cigánycsávó facebook lapja...ránéztem...majdnem szétvertem a monitort, hogy ez a f*reg hogy beszél a magyarokról...sajnálom hogy Hitler bácsi nem fejezte be amit elkezdett...


N22

2012. szept. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!