Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti adtok esélyt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti adtok esélyt egy "magányos farkas" típusú srácnak? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Talán furán hangzik és kissé elijesztő is a megnevezés ,akartam írni ,hogy magánzó de az meg megint mást jelent :D És most nem a forever alone lúzerre gondolok , hanem egy srác/férfi aki teszem azt nagyon jól néz ki , sportos , okos de valamiért mégis ilyen örök egyedüllétben él. Talán valami régi mentális sérelem ,hogy nem szeparálódott sosem nem illeszkedik be stb. Én személyesen ismerek egy ilyen embert és azt vettem észre ,hogy ezzel a legtöbb lány nem nagyon tud mit kezdeni. Nyomulnak de közbe mégsem mernek. És nem tudok róla ,hogy valaha lett volna kapcsolata. És hiába , én tök úgy éreztem ,hogy már tök közel álltunk egymáshoz mert már fél éve ismerem most hát hogy is mondjam , tovább állt. :/
2012. aug. 3. 15:08
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
És mindig tart az ilyen ember egyfajta távolságot , nem úgy értem ,hogy bunkó vagy ilyesmi de sosem lehet megismerni. És nincsenek is állandó barátai mert senkihez sem áll közel. Kb mint a filmekbe a magányos antihős ...Egyébként ezt onnan tudom mert én lány vagyok , és nekem tök fel keltette a srác az érdeklődésemet és úgy is volt ,hogy összejövünk ami nagyon is jó volt. Eleinte. de aztán átment lelkizésbe és valahogy mindig érzékeltette, hogy ez így nincs rendben, nem működik stb. Mert eleinte tök jó fej volt minden nap csináltunk valami különlegeset ami nekem új volt (nem úgy értem :D). De aztán idővel mintha apátia szállt volna rá, a halálról és az élet értelmetlenségéről beszélt és ,hogy mi nem lehetünk együtt mert bla bla. Ja és el akar költözni :/
2012. aug. 3. 15:08
 2/17 anonim ***** válasza:
szereted?
2012. aug. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
ömmm nemtudom
2012. aug. 3. 16:29
 4/17 HalkHogen ***** válasza:
51%

És ez a gyerek mitől nem "forevör ölón lúzer"...? Csak mert az. Az előbb említettek között bizony elég sok jóképű, intelligens, esetenként humoros van - akik mindemellett megdöbbentően távolságtartóak, s akikröl sosem tudsz meg többet a kevesnel, mert lelki okokból kifolyólag, nem adják ki magukat annyira senkinek, mint ahogy ez a legtöbb embernél szokás. Te most csak azért nem látod "nem-vesztesnek", mert úgy tűnik, valamennyire beleszerettél a megközelíthetetlenségébe. Attól ő még pontosan az, akire más lányok azt mondják: lúzer.


Talán rengeteg türelemmel el tudod fogadtatni vele magadat (és saját magát!) annyira, hogy ez egy működőképes kapcsolat legyen. De ebben se vagyok biztos...

2012. aug. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 HalkHogen ***** válasza:

javítás: "azért LÁTOD nem-vesztesnek"

Elnézést, mobilról írok...

2012. aug. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Semmi gond . Egyébként csak azt nem értem mi a fenéért lenne lúzer valaki aki kicsit távolságtartó? Amikor normális ember, rendes, okos , kedves miért lenne lúzer? Ez mennyire hülyeség... Hát a lúzer pont nem ilyen. Szerintem inkább az a lúzer aki csúnya mint az állat és mégis leszólítgat lányokat, vagy füttyög stb vagy épp olyan aki a saját lábában is elesik 20 dioptriás szemüveget hord és az alsó gatyájánál fogva akasztják fel a kosár palánkra :D Nekem ez jut eszembe a lúzer szó hallatán. Semmi képen nem egy ilyen ember.
2012. aug. 5. 00:19
 7/17 HalkHogen ***** válasza:

Nem azt mondtam, hogy SZERINTEM lúzer, hanem hogy az állítólagos normális emberek az ilyen inkább elmélkedő, kontemplatív, távolságtartó, nőkhöz (és nemtársaihoz) kevéssé közeledő embereket furcsának tartják, nem értékelik, besorolják a lúzer kategóriába. Hiába csak mások, mint ők, nem pedig értéktelenek. Sőt.


A barátod ilyen lehet. Vedd észre: mikor igazán közelednél hozzá, eltaszít a falain túlra. Ha kell, legyél megértő, türelmes. Bár ekkor sem vagyok biztos, hogy valaha ágyba kerültök - hogy ilyen leplezetlenül fogalmazzak.

De próbálkozz. Hátha...

2012. aug. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 HalkHogen ***** válasza:

Egyébként attól, hogy valaki helyes, jó fej, művelt, humoros, még simán lehetnek olyan rettenetes lelki problémai, amik meggátolják párkapcsolat (vagy egyáltalán: bármiféle mély baráti kontaktus) kialakításában.


Elhiheted, vannak bőven olyan emberek, akikről külsejük és viselkedésük alapján meg nem mondanád, hogy valami borzasztó lelki terhet cipelnek folyamatosan.

2012. aug. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Már bocs, de a "szeparálódni" igét rosszul használod, az elkülönülést jelent, az "asszimilálódni" a beilleszkedés.


Egyébként kicsit olyan az eleje, mintha magadról írnál.


A kérdésre felelve, szerintem az ilyen a pióca típus, aki egy rossz kapcsolatot is erőltet mert nincs más, akivel megbeszélje a dolgait.

2012. aug. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Az ilyenek mindig költözni akarnak,mert abban reménykednek,hogy majd ahol kikötnek ott majd be tudnak illeszkedni.Én ugyanilyen voltam,sőt talán még mindig ilyen vagy,annyi különbséggel,hogy manapság megpróbálok kicsit nyitottabb lenni az emberek felé.Amúgy 1001 oka lehet,hogy miért nem engedi közel az embereket.Nekem is meg volt rá az okom,pedig jó páran bepróbálkoztak nálam az évek során.

21/F

2012. aug. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!