Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy baj, ha kedves az ember? Miért dobnak el ezért a nők?

Figyelt kérdés

Olyan nagy baj, hogy szeretem kimutatni az érzéseimet? Szeretek virágot venni a páromnak, vagy bármilyen más ajándékot, odabújni hozzá, mosolyogva elmondani neki, hogy mennyire szeretem őt és ezt éreztetni vele. Nem vagyok papucs, mert igen is megmondom a magamét, ha valami nem tetszik és nem hagyom, hogy akaratom ellenére irányítsonak, de egyszerűen képtelen vagyok lekezelően viselkedni azzal a nővel, akit szeretek, úgy, mint a legtöbb "macsó" férfi. Létezik az, hogy a plázacicákon kívül is minden nő egy "bunkó" férfira vágyik? Miért nem tudják értékelni a nők a törődést?


20/F


2012. szept. 5. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Létezik olyan nő csak sajnos mostanában már egyre kevesebb van,de idővel megtalálod majd azt a lányt akivel lehet,hogy le fogod élni az életedet.
2012. szept. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 snoopii13 válasza:
Nem csak veled van a baj....az asszonnyal is ezek szerint :))
2012. szept. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
valószínűleg úgy érzik, hogy rájuk telepszel, hogy túl sok vagy. ez szerintem nem kedvesség kérdése
2012. szept. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tudod, az a baj, hogy a mai lányoknak éretlen az agya. Azt hiszik, hogy majd megváltoztatnak egy rosszfiút jóvá.

Majd ha ezek a lányok 30 éves koruk körül fognak rájönni-sokszori megverés és megaláztatás után-hogy mekkora kincs vagy. És akkor majd rájönnek, hogy hoppá, a feleséged milyen szerencsés, és akkor majd el akarnak téged venni tőle.


Semmi baj nincsen veled, csak a lányoknak még sokat kell tanulniuk. Nagy kincs leszel te 5-10 év múlva. Csak akkor már késő lesz nekik.

2012. szept. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem egy idő után mindig sok lett a túlzott érzelgés, meg romantika... a mostani barátom tökéletes számomra, egyáltalán nem romantikus alkat, igazi vadóc, de pont ezért imádom. nekem a kemény pasik jönnek be ;) de persze ismerek olyan lányokat akik az olyan romantikusabb alkatra buknak, mint amilyen te vagy, szóval nem mindenkinek a "bunkók" kellenek;)
2012. szept. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én például a kedves, megértő, és határozott pasikat szeretem.

soha nem vonzottak se a macsók, sem az izmos kigyúrt pasik,

a bunkóság meg egyenesen kizáró tényező....


27/N

2012. szept. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha kedves vagy, abban nincs semmi kihívás, viszont ha tahó, bunkó vagy akkor majd meggebednek, hogy megreformáljanak, és arra akár egy egész életet is képesek rááldozni, akár minden elért eredménynélkül.
2012. szept. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ugyanúgy, ahogy a pasik közt, a nők közt is vannak olyanok akik a kihívásokat szeretik.
2012. szept. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!