Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 éves vagyok és nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok és nem volt még pasim és smárolni sem smároltam még nagyon ciki?

Figyelt kérdés
rengetegszer volt már olyan, hogy szemezgettem pasikkal meg egy két jel is volt.. de egy idő után minden pasi "lemondott" rólam.. nem tudom miért- de sok pasi úgy tekint rám, mintha a hugicája lennék..:S miért van ez? már mondták h elérhetetlen vagyok a pasik számára de miért? segítsetek..!!
2009. júl. 28. 22:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
jajj basszus dejóó :D nem vagyok egyedül:) Jó, h te is így vagy ezzel :D Én valószínüleg tudom mi a baj(unk.)om. Azt hiszem ott van a fő gond, hogy túl válogatós vagyok, könnyen kiábrándulok... vagy csak simán megunom a helyzetet :S Nem tudom veled mi a helyzet, de én ennyit tudok erről mondani.
2009. okt. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!