Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet a totál zárkózott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet a totál zárkózott, hideg nőkben érzelmeket indítani, hogy lehet megolvasztani őket?

Figyelt kérdés
2012. szept. 6. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel egy ilyen nő vagyok elmondhatom, hogy lehetetlen.
2012. szept. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Termittel tuti sikerülni fog!

[link]

2012. szept. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
gyermekkori trauma?
2012. szept. 6. 15:43
 4/7 A kérdező kommentje:
a termitet én fogom használni, ah nem oldom meg ezt a problémát :)
2012. szept. 6. 15:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Sehogy!

13 évig próbáltam, aztán meguntam.

Azt hittem velem van valami baj, de aztán kiderült, hogy mégsem. :D

(más csak maximum 1 hónapot bírt mellette)

2012. szept. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az 1-es sajnos valót mond, de ne add fel... baromi nagy türelem, finom, jó modor, és tisztelet... ezek talán javítanak a statisztikán... ha fél év után sincs egy viszontmosoly, akkor ennyi volt... (ha van időd, akkor szelíden közeledni)nem, a közeledni nem jó...jelezni, hogy teszik...valami csak lesz...
2012. szept. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, milyen hidegségről beszélünk.

Kétfajta hidegség van:

1. Hideg a személyisége és a lelkivilága alapjáraton. Érezelemszegény és nem képes szeretni. Sajnos van ilyen.


2. Rossz tapasztalatok miatt, vagy gyerekkori trauma miatt kialakult tettetett hidegség. Ezzel védekezik, hogy ne sérüljön. Ilyenkor védőfalat épít az ember maga köré, és ellök mindenkit aki szeretné.


Ha az elsőbe tartozik, akkor jobb ha menekülsz, mert sosem fog megbecsülni és sz.ik rád.

Ha a másodikba, akkor lehet hogy több érzelem van benne, mint egy nem sérült lányba, de nagyon szerelmesnek kell lennie, hogy merjen nyitni.


Hát, nem lesz könnyű dolgot egyik esetben sem, de azért szorítok.

2012. szept. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!