Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban élő lányok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élő lányok! Ti ezt hogy viselnétek? Én hisztizem túl szerintetek?

Figyelt kérdés
A párommal eddig jól megvoltunk, viszont most, hogy elkezdődött az iskola, nem beszélünk. Mindketten egyetemisták vagyunk, más városokban, messze egymástól. Találkozni kb havonta találkozunk, de eddig legalább egy csomót skype-oltunk, telefonáltunk, ilyesmik. Most, mióta egyetem van, szinte semmi... Néha 1-1 üzenet facebook-on, és ezzel kifújt minden. Értem én, hogy tanulnunk kell, és most az a legfontosabb, na de azért belehalna mondjuk napi fél óra beszélgetésbe? Szerintetek én hisztizem túl, vagy ezt azért más is szóvá tenné? (Egyébként én az 1-2 havi találkozást is keveslem.) Ha minden jól megy, 1-2 év múlva hozzá tudok költözni, tehát vannak közös céljaink.
2012. szept. 6. 22:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én is voltam távkapcsolatban 2és fél évig, elég különböző volt a programunk, mégis megoldottuk, hogy minden nap beszéljünk. Sms, telefon, internet. Annyi lehetőség van, hogy nem igazán lehet elfogadható kifogást találni arra, hogy nem keres.

Ha nincs is új lány képben akkor is megunta ezt a kapcsolatot, nem fontos már neki.

2012. szept. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mit szeretsz benne? Hogy lesz@rja a fejed??? Mert ha igen, akkor csináld! Majd ráunsz egyszer. Legalább a következőt majd annyival jobban fogod értékelni!
2012. szept. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!