Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy az idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az idősebb pasik jobban bejövök, mint a korombélieknek? 21/L

Figyelt kérdés
Az utcán sétálva is azt veszem észre, hogy jobban megnéznek az idősebbek, akár a vén kéjencek is. Nem azt mondom, hogy a saját korosztályom nem, de akkor is ezt tapasztalom.
2012. szept. 6. 23:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
20-on éves srácok miért lennének kisfiúk utolsó? Pedofil
2012. szept. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

a huszonéves srácok nem kisfiúk, te beteg vagy...

ismerek jópárat akik dolgoznak, saját albérletet tartanak fent, és családot, gyerekeket akarnak

miért, fáj hogy hogy egy 21 éves lánynak nem a 60 éves, érett, merevedési gondokkal küszködő "úriemberek" tetszenek és előnyben részesíti a korához jobban illőeket?

egyébként engem is a 30-as és afölötti korosztály talál meg. szinglik, házasok egyaránt.

viszont én vénnek érzem magamhoz őket, megmondom őszintén.

10 év korkülönbség talán még elmegy de annál több semmiképp.

szerintem bejövök a fiatalabbaknak is és te is kérdező, csak náluk 2 eset van. 1) vagy annyira jó pasik hogy rájuk másznak a lányok és ezt megszokták így várják hogy te kezdeményezz

2)vagy csúnyácska/csóró/félénkek akik érzik hogy eleve hátrányban vannak így rettegnek odamenni hozzád

ha azok az idősebbek akik odamennek hozzád helyesek, gazdagok, elismertek stb. akkor nem benned van a hiba hanem az előbb leírtak igazak.

ha molett/igénytelen stb. vagy (bár nem hiszem) akkor viszont ez alap hogy az egykorúak nem fognak nagyon tolongani mert 30 éves korig szinte mindenkiben él a remény hogy csoda történik és megkapja Miss Universe-t.

aztán szép lassan rájön hogy Nem, és lejjebb ad az igényekből, vagy "megtökösödik" és fiatalabb lányokhoz már oda mer menni.

ez a szemérmetlen igazság, akárhogy is fáj

2012. szept. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Tudom-tudom! Olyan szép vagy, hogy a napra lehet nézni, de...
2012. szept. 7. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!