Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, egy 14 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, egy 14 éves lány egy 17 éves pasival?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány,nagyon helyes meg minden,csak egy kicsit aggaszt hogy 14 éves. Egy kicsit nem tul fiatal hozzám? Szerintetek?
2012. szept. 7. 10:09
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ha már itt tartunk,vannak olyan esetek hogy a lányok (fölet a mai világba) 15 év elött vesztik el a szüzességüket,wtf ?
2012. szept. 7. 11:37
 12/15 anonim ***** válasza:

14 voltam én is, mikor összejöttem az akkor 18 éves barátommal.

Köztünk hamar volt testi kapcsolat is.

És még együtt vagyunk, úgyhogy működhet, nem sok ez a 3 év köztetek.

24L

2012. szept. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Van egy ismerősöm(17nem rég lett18/fiú) Ő is 14éves kis csajért van oda kicsit szánalmas szerintem olyan mintha egy kisiskolással lenne együtt:D elég vicces..főleg hogy köztük 50-60km van és fb-on nyáladzannak:D...de ha Ti nem néztek így ki és nem viselkedtek így, akár szép és jó vége is lehet..és sok sikert az utóbbihoz:)
2012. szept. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
dehogy,tök normálisak vagyunk meg minden.
2012. szept. 7. 19:32
 15/15 anonim ***** válasza:

szerintem annyira nem nagy korkülönbség ...

de először tisztázd vele h nem csak barátként szereted!!!!

és ha beleegyezik a kapcsolatotokba, akkor legyetek boldogok :)

2012. szept. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!