Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik életmódot, melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik életmódot, melyik lányt válasszam?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz, de a végén összefoglalom.

2 féle alternatívából választhatok, nyilván lehetne több is de ez a 2 jön be a legjobban amiért úgy látom megérheti küzdeni.

1. Sok időt töltöttem már együtt aranyos, szerintem szép (mások szerint sokszor nem annyira szép, átlagos) lányokkal akik nagyon megfogtak a személyiségükkel és a külsejükkel is. Azonban tudni kell róluk h nyilván nem én voltam/vagyok az egyetlen pasi körülöttük. Ennek ellenére szerettek velem lenni (mondhatni érdekes a stílusom), azonban vhogy sose sikerült egyiket se "megtartanom".


2. Ő egy adott lány akivel alakulgatnak a dolgok szépen és jól, nem úgy mint az elsőnek említett lányokkal (ott egy csoportról írtam általánosságban). Szóval ennek a lánynak nincsenek nagy elvárásai, viszont nem is tartom olyan érdekesnek, de úgy érzem vele legalább lehetne valami nem úgy mint az első pontban említettekkel akikkel leragadunk a beszélgetés, ismerkedés, hülyéskedés szintjén. Ezzel a lánnyal tovább tudok lépni de nem vagyok biztos benne, h ezt akarom. Így kicsit olyan mintha az egész életemről le kellene mondanom, mert én nem így szeretném leélni, de ugyanakkor még mindig jobban járhatok mint a semmi közepén ragadni :S Vele akármi van végig együtt maradnánk.


Összegezve: Az 1. pontban említetteknél ott a lehetőség h benne vannak mindenben, utazgatás, nyaralgatás, szórakozgatás, persze csak a hétvégéken, hétközbe nagyon sokat dolgozok.

A 2. mellett viszont már most érzem h sokkal többet unatkoznák, egyszerűen nem úgy reagál a cselekedeteimre ahogy azt én szeretném, nincs meg a "szikra". Viszont nagy előnye h ő elfogad olyannak amilyen vagyok, én pedig ugyan eddig edzegettem de igazából semmi kedvem hozzá és mellette lemondhatnék erről is. Én ugyanis tipikusan lusta ember vagyok, de ennek ellenére minden érdekel, szeretek aktívan élni, mindenféle programokat szervezni, mindig menni vhova, csak otthon ne kelljen ülni 1 pillanatot se :) Viszont mindent szeretek kényelmesen megoldani, szval az edzésnek ezért sem látom értelmét, emellett ahova lehet kocsival megyek vagy vitetem magam taxival, stb..

Emiatt aztán nincs túl jó testem (nem vagyok kövér, ink sovány csak nem vagyok kidolgozva :D) , így az első kategóriába eső lányok sokszor szerintem emiatt szórnak ki.


Ti mit tennétek a helyemben, melyik megoldást választanátok? Esetleg maradjak egyedül és akkor ugyan unalmasabban de azt csinálhatom amit szeretek?


2012. szept. 8. 00:34
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

Olyan barátféle lehet valóban :D emiatt is érezhetem velük jól magam , h miért nem jutok előbbre velük arra nemtudok rájönni.. talán ők is a változatosságot keresik és mindig mással akarnak lenni. Pótléknak semmiképp se szeretném használni, csak nemtudom eldönteni mi legyen, addig pedig nem akarom biztosra elszúrni az esélyem nála is :S

Igazából a kinézetemre mindenki mást mond :D gonodolom olyan átlagos féle lehetek.. önbizalmam van, különben nem mernék odamenni az ilyen "nagyszájú" csajokhoz.

2012. szept. 8. 01:25
 12/35 anonim ***** válasza:
100%

Hú hát ez így butaság már bocs. Mostanában van vmi a magyarokba vmi óriási zavar párkapcsolat terén...

Sokat utazok úgyhogy látok más példákat is.

A lényeg: "Ezzel a lánnyal tovább tudok lépni de nem vagyok biztos benne, h ezt akarom. Így kicsit olyan mintha az egész életemről le kellene mondanom, mert én nem így szeretném leélni, de ugyanakkor még mindig jobban járhatok mint a semmi közepén ragadni"

Ezt írtad.

Vázoltál egy viszonylag jó lehetőséget aztán azt mondod hogy úgy érzed hogy leragadnál egész életedre meg hogy nem szeretnéd így leélni.

Természetesen egyik választás sem jó.

olyan pár kell akivel le szeretnéd és le tudod élni az életed, nem?

Az első kategóriában meg egy nagyon felszínes típust vázoltál fel.

Miért ezek közül kellene választanod? lehatárolod magad. HOgy "vagy boldogtalan hosszú kapcsolat vagy felszínes komolytalan kapcs"

Olyan kategória miért nincs hogy "olyan lány akivel tovább tudok lépni és akivel boldog vagyok és jól szórakozunk és el is fogad" vagy hasonló

Döntsd el mit akarsz, ha nem akarod a másodikat akkor minek választanád? Annyi féle fajta lány van. Ha már most nem vagy jó véleménnyel a másodikról akkor valszeg később sem lesz. Az első meg lé felszínesnek tűnik. Sztem keress új perspektívát

2012. szept. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

Olyan a stílusom mint az első lánytípusé, vicces, hülyéskedős, kiváncsi, ilyen soha nem áll le típus :D

De nemhiszem h a külsőmmel fognám meg őket, de sose lehet tudni :D De nem szokták annyira mondani h el lennének ájulva a külsőmtől, de azt se mondják h gáz lenne, de ugye ez nem jelent semmit.

2012. szept. 8. 01:33
 14/35 anonim ***** válasza:
01:33-asnak igaza van, nem csak a két véglet létezik
2012. szept. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:

Valóban nem, de én eddig nem találtam rá az ötvözetre :D

Nem vagyok már 10-en éves és szerintem az ilyen lányok 99%-a már 20éves koruk előtt elkel.

Pedig normális helyeken ismerkedek, mégis ebbe a 2 "végletbe" futok bele.

2012. szept. 8. 01:40
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

"20 éves kor előtt elkel" :D

20 éves kor előtt van az első szerelem, nem az utolsó :D

2012. szept. 8. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

Hidd el nem zárom ki előre h nem ismerkedek csak ilyen szétszórt nem éppen ragaszkodó típusokkal, de ha végül mindig ez lesz belőle, akk nincs mit tenni :D

Egyébként 100% h létezik ez a tipus is mert ismerősök bnőivel szoktam beszélgetni és sok jófej van köztük és ők hűségesek is :)

2012. szept. 8. 01:55
 18/35 A kérdező kommentje:

Lehet h kevés lánnyal ismerkedtem még eddig és 1x tényleg eljön a tökéletes, igazából erre szeretnék várni, de mivan ha nem jön és később megbánom h nem fogadtam el a 2. fajta megoldást?

Jó én ilyen üzletiesen gondolkozok a párkapcsolatban is, lehet ezt sem kéne :D De eszembe jut h hajtok egy 100%-os lányra amikor itt van előttem egy 60%-os , de ha őt elszalasztom és később nem lesz 100-as lehet h akk már csak 40-est fogok találni. :/

Tudom ez most hülyén hangzik de így elég jól tudtam szemléltetni :D

2012. szept. 8. 02:07
 19/35 anonim ***** válasza:
0%

Dugd meg néhányszor a másodikat és fél év múlva hagyd el! Később nehezebb lesz és te sem akarod őt az életed végéig.

Tudom, szemétségnek hangzik, de neked biztosan ez a legjobb és lehet, hogy a lánynak is, ha okosan csinálod.

2012. szept. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Végig olvastam itt az egészet és annyit mondanék , hogy nem biztos hogy azzal megy tönkre az életed ha ezt a csajt elengeded. 60 as??? Ez nagyon kevés ahhoz hogy boldog légy!!!! Jobb egyedül mint olyannal aki nem tesz boldoggá!!!! Nem lesz olyan hogy majd jobban megszereted, ilyen nincs.Tudod mi lesz, hogy szül neked egy gyereket és "csapdába " kerülsz. Mert egy rendes csaj , aki előbb utóbb erre fog vágyni és ez normális. Téged meg továbbra is vonzani fog a másik típus és egyszer majd akad egy aki értékelhetetlen lesz , aki nem hogy hatvan de számokban kifejezhetetlen lesz számodra. De ott a csaj aki elmegy és a gyerek. Te meg felemészted magad. Ne tedd. Ha most már az elején érzed hogy nem az igazi, ne tedd se magaddal se vele!
2012. szept. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!