Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik életmódot, melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik életmódot, melyik lányt válasszam?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz, de a végén összefoglalom.

2 féle alternatívából választhatok, nyilván lehetne több is de ez a 2 jön be a legjobban amiért úgy látom megérheti küzdeni.

1. Sok időt töltöttem már együtt aranyos, szerintem szép (mások szerint sokszor nem annyira szép, átlagos) lányokkal akik nagyon megfogtak a személyiségükkel és a külsejükkel is. Azonban tudni kell róluk h nyilván nem én voltam/vagyok az egyetlen pasi körülöttük. Ennek ellenére szerettek velem lenni (mondhatni érdekes a stílusom), azonban vhogy sose sikerült egyiket se "megtartanom".


2. Ő egy adott lány akivel alakulgatnak a dolgok szépen és jól, nem úgy mint az elsőnek említett lányokkal (ott egy csoportról írtam általánosságban). Szóval ennek a lánynak nincsenek nagy elvárásai, viszont nem is tartom olyan érdekesnek, de úgy érzem vele legalább lehetne valami nem úgy mint az első pontban említettekkel akikkel leragadunk a beszélgetés, ismerkedés, hülyéskedés szintjén. Ezzel a lánnyal tovább tudok lépni de nem vagyok biztos benne, h ezt akarom. Így kicsit olyan mintha az egész életemről le kellene mondanom, mert én nem így szeretném leélni, de ugyanakkor még mindig jobban járhatok mint a semmi közepén ragadni :S Vele akármi van végig együtt maradnánk.


Összegezve: Az 1. pontban említetteknél ott a lehetőség h benne vannak mindenben, utazgatás, nyaralgatás, szórakozgatás, persze csak a hétvégéken, hétközbe nagyon sokat dolgozok.

A 2. mellett viszont már most érzem h sokkal többet unatkoznák, egyszerűen nem úgy reagál a cselekedeteimre ahogy azt én szeretném, nincs meg a "szikra". Viszont nagy előnye h ő elfogad olyannak amilyen vagyok, én pedig ugyan eddig edzegettem de igazából semmi kedvem hozzá és mellette lemondhatnék erről is. Én ugyanis tipikusan lusta ember vagyok, de ennek ellenére minden érdekel, szeretek aktívan élni, mindenféle programokat szervezni, mindig menni vhova, csak otthon ne kelljen ülni 1 pillanatot se :) Viszont mindent szeretek kényelmesen megoldani, szval az edzésnek ezért sem látom értelmét, emellett ahova lehet kocsival megyek vagy vitetem magam taxival, stb..

Emiatt aztán nincs túl jó testem (nem vagyok kövér, ink sovány csak nem vagyok kidolgozva :D) , így az első kategóriába eső lányok sokszor szerintem emiatt szórnak ki.


Ti mit tennétek a helyemben, melyik megoldást választanátok? Esetleg maradjak egyedül és akkor ugyan unalmasabban de azt csinálhatom amit szeretek?


2012. szept. 8. 00:34
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

A nem az igazit, úgy értettem hogy a helyzet az életed nem az igazi.

az előző voltam 27L

2012. szept. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat :)

Arra az elhatározásra jutottam h nem adom fel és nem ragadok le a 2-es verziónál, úgy úgyse lehetnék boldog, akkor meg már mind1 h úgy nem leszek az vagy h nem találok senkit. Így legalább meglesz az esélye h 1x összejön.

2012. szept. 8. 15:49
 23/35 anonim ***** válasza:
Így van az esély megvan :) 27L
2012. szept. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

Azért a 2-eset jó lenne megtartani mint barát bár attól tartok h nem akarja majd..

De aztán lehet h még pár próbálkozás és ink a 2-est választom majd :D Azért a kedvesség, megértés, de leginkább a viszont szeretés ami nekem fontos és ezeket nemigazán adja egy vadóc csaj, sőt kifejezetten bunkón tudja közölni h megunta a társaságom mára..

Ezek a csajok szerintem nem akarnak kapcsolatot, azért is vannak még egyedül, hihetetlen de amikor már vmi jól alakulna vmi bunkósággal elrontják az egészet..


Innentől kezdve aztán vége is mindennek mert ő nem kér bocsánatot, sőt mégcsak nemis keres, én se keresem, mert nem vagyok az a tipus aki azt csinálja amit mond 1 csaj. Lehet azon rágnak be mert ellent merek mondani nekik, ahhoz vannak szokva h amig megkapnak mindent egy pasitól addig vele vannak utánna keresnek mást.

2012. szept. 8. 20:54
 25/35 anonim ***** válasza:

Ha valaki fontos lenne akkor keresnétek egymást. Nem lehet hogy azért nem tudsz kialakítani olyan kapcsolatot vagy azért vonzol be ugyanolyan típusú lányokat mert neked van valami konfliktusod a kötődéssel?

Szerintem is várj ki, ne cselekedj félelemből vagyis ne dönts félelemből, mert ha attól félsz hogy elszalasztasz egy lehetőséget és később csak rosszabb lesz akkor már félelemből cselekszel és az csak rossz döntést szülhet.

Én pl olyan vagyok hogy megszeretek valakit akkor avval próbálom megoldani a konfliktusokat, elmagyarázni neki h nekem mi esett rosszul és kiszedni belőle hogy őt mi zavarja bennem. Na de elég bonyolult dolgok a kapcsolatok, ez csak egy példa volt hogy én teljesen máshogy állok hozzá és sztem ha te is találkozol vmi megfelelővel akkor az menni fog. De akkor sem kell erőltetni ha nem megy akkor sem ha 40 éves vagy vagy 50. Tehát arany középút. nem erőltetni, de azért küzdeni azért ha vki fontos. Mondjuk ha az eddigi lányok fontosak lettek volna akkor történt volna továbblépés.

2012. szept. 9. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

Nemhiszem h bármivel is konfliktusom lenne o.O

De ha mégis, vki 1x igazán lehetne olyan rendes h a végén elmondja h mi volt a gond a süketelés és szó nélkül lelépés helyett :D

2012. szept. 9. 19:02
 27/35 anonim ***** válasza:
No de azért te sem erőlteted túlzottan.. persze ez nem mentség az ő viselkedésükre de azért te is tudnál máshogy viszonyulni. én pl agresszívan kikérem magamnak és rákérdezek és nem hagyok semmit annyiban. ezt nem azért mondom mert jó viselkedés lenne =D van mit fejlődnöm nekem is...
2012. szept. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


semmi értelme, még azt hiszi érdekel egy fikarcnyit is ezek után...

2012. szept. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Te egyiket sem, mert mind a 2 más és nem illenek hozzád. Én a másodikat választanám, mert elfogad szép, aztán ha nincs meg a szikra, akkor szétmegyünk. Az első kategória nálam eléggé a ribancokás felé hajlik, nem jön be.
2012. szept. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

"leragadunk a beszélgetés, ismerkedés, hülyéskedés szintjén."


Én nő vagyok, sok ilyen kapcsolatom volt. Leragadt, mert hiába vártam, hogy a fiú megkérjen kedvesének.

Több ilyen topicot is olvastam, hogy a fiú a 2. tipust választotta, mert az 1. tipussal nem akart (?) összejönni. S azóta is az 1. lány(ok) után epekedik, de nincs ereje lépni.

Nos, miért nem az 1. csoporttal jössz össze?

Miért nem kéred meg őket, hogy legyenek a kedveseid?

2012. szept. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!