Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van esély rá, hogy összejövünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély rá, hogy összejövünk? Hogy hívjam fel magamra a figyelmét?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, akivel 3 éve egy osztályba járunk. Most hirtelen nagyon érdekelni kezdett, és szeretnék összejönni vele. A sztorihoz hozzátartozik az is, hogy a fiú 3 éve elég szerelmes volt belém/nagyon-nagyon tetszettem neki. De erről én nem tudtam, úgyhogy nem is merült fel bennem, hogy tetszik. Ő meg túltette magát a dolgon (nem tudom, pontosan mikor). Van még esélyem, hogy ha bepróbálozom, újra belémszeret/megtetszem neki? Hogy hívjam most fel magamra a figyelmét?

2012. szept. 7. 18:41
 1/4 A kérdező kommentje:
Oh, és 17 évesek vagyunk.
2012. szept. 7. 18:42
 2/4 Rs. ***** válasza:
Kezdj el vele beszélgetni :) Ismerd meg.. érdeklődj utána :)
2012. szept. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van rá esély, persze. Beszélgess vele, legyél a közelében.


24/N

2012. szept. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem még bőven van esély. Mivel semmi se történt kettőtök között, még simán ott lapulhat az az érzés, illetve valószínűleg teljesen el sem múlt.

Mivel nem tettél valamit amitől rossz száj íze lehet a dolognak, elmehetet a kedve simán próbálkozhatsz.

2012. szept. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!