Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 21 éves lány 33 éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves lány 33 éves férfi kapcsolata működhet? Tapasztalat, vélemény?

Figyelt kérdés
2012. szept. 8. 10:00
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány!Miért lenne mamusz?
2012. szept. 8. 10:26
 12/19 A kérdező kommentje:
Miért mi köze annak ahhoz hogy ő mamusz e vagy egy talpra esett ember?Miért ha nem mamusz akkor nem működhet vagy mi?Nem értem...
2012. szept. 8. 10:27
 13/19 anonim ***** válasza:
62%
Sok mindent nem értesz te még.
2012. szept. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

21 eves lany 27 eves ferfi kapcsolata eleg jol mukodik, ugy tunik:D (mar 8 eve)

De nekem pl 10 ev mar sok lenne.

Parom keresztanyja 25 evvel idosebb pasival elt egeszen 9 evvel ez elottig. Akkor ugyanis elhunyt a ferje.

Noverem es parja kozott 14 ev van. 7 eve vannak egyutt.

Apukam es baratnoje kozott 12 ev van. 3.5 eve vannak egyutt

Anyosom es aposom (nem parom apukaja, csak neveloapja) kozott egy ev sincs. 20 eve vannak egyutt

Egy no es egy ferfi kapcsolata mukodhet, az akadalyok lekuzdhetok...minden csak a non es a ferfin mulik.

2012. szept. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

ma 10:30


Mit nem értek??Elmondhatod a véleményed hiszen azért tettem e fel a kérdést.Fejtsd ki bővebben!

2012. szept. 8. 10:55
 16/19 A kérdező kommentje:

ma 10:30


Ja értem!Akkor te nyílván azt akartad ezzel mondani hogy egy kis hülye vagyok ő hozzá?Jól értelmeztem?

2012. szept. 8. 11:02
 17/19 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező, ne foglalkozz vele, egyeseknek itt nagyon furcsa az értékrendje... nézd meg, milyen szépen lepontozták a #10-es válaszban, hogy 15 éve működik a kapcsolatunk a párommal... ők nyilván vagy a gyakori válást preferálják, vagy fóbiásan irtóznak attól, ami számukra szokatlan... "két ember 15 éve jól elvan amikor nekem nem is tetszik a kapcsolatuk?... fujjj... ez undorítóóóóó..." - gondolhatják. Mert számukra az elv az első, és nem az ember...

Nézd meg ezt a kérdést is itt: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamasz..

Terjed az intolerancia pestise...

2012. szept. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én 21 éves leszek lassan, a barátom 29. Csaknem 2 évig működött. Most lett vége. Más még ilyenkor.... nem volt soha kimondva, de vitánál éreztetve volt, h ő A Tapasztalt, és mindig mindenben én vagyok a hibás, ő soha nem hibázhat...

De biztos van ellenpélda is, ha úgy érzed, h egy hullámhosszon vagytok, akkor hajrá!:)

2012. szept. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mindez attól függ, mennyire intelligens a két fél, mennyire képesek elfogadni és tolerálni a másiknak a rigolyáit, ami a nagy korkülönbség miatt más lehet. Tehát egy 21 évesnek is mások jelentenek "problémát" és más egy 33 évesnek. De ez tényleg egy olyan kérdés, amire érdemben csakis te (ti) tudtok válaszolni, mert mi itt nem ismerünk titeket, főként így 1 mondatból nem lehet konkrét választ adni rá. Látod, van az életben olyan példa, ahol működik, de van olyan is, ahol nem és már pár év után szét is mennek.
2012. szept. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!