Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Törvényszerű h ha egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Törvényszerű h ha egy pasi meg egy csaj összeházasodik, és a pasinak a haverjai szerveznek legénybúcsút, és rendelnek vmi tancoslanyt, vagy mar mit szoktak, és a vőlegény még ugymond az " utolso szabad napon " megcsalja vele a menyasszonyát?

Figyelt kérdés
en nem tudnam elképzelni, h ha egyszer odakerülök, akkor egy ilyen stressznek legyek kitéve. nem vok prűd, de nem tudnam elfogadni ezt. mi az h utolso szabad nap? mert sokan irjak ezt, h akkor még ugymond sok mindent szabad. én sose tudnám megbocsajtani.
2009. júl. 29. 14:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Én biztos nem tennék ilyet, bár én nő vagyok. Aki meg ezt kihasználja utolsó nap révén, azzal nem is érdemes összeházasodni. Ez nem utolsó nap, hanem egy új élet kezdete, Ha neki ez ekkora teher, akkor a későbbiekben sem fog másképp viselkedni. Pl. ha majd gyereket szeretnétek, vagy bármi felelősség teljes döntés.

És ha megtenné velem, tuti addig ütném mig lélegzik :D

2009. júl. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
hat ez erdekes... ilyenen meg amugy nem gondolkoztam, de szerintem igazad van... hiaba utolso szabad nap... de ha szeret ugyse csal meg. ha meg igen.. hat, ense tudnam megbocsajtani megha legenybucsu is. dehat nem kell h olyan celbol szervezzek oda a haverjai h namost utolso nap mutasd meg neki...
2009. júl. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Ez általában a filmekben szokás, itthon nem annyira jellemző. Bár van ilyen is. Ha a vőlegényed szeret, akkor nem fog megcsalni még a barátai biztatására sem. De amúgy utolsó szabad nap? Kapcsolatban él nem? Nem csak a házassághoz tartozik hozzá a hűség. Tehát én ezt biztos, nem fogadnám el magyarázatnak. DE én azt mondom ne fesd egyből az ördögöt a falra. A barátai meg ha táncoslányt rendelnek, szerintem elsősorban azt a saját szórakoztatásukra hozzák, és nem azért, hogy a barátod megcsaljon.
2009. júl. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem, nincs vőlegényem. egyelőre csak egy párkapcsolatom van. csak olvastam az oldalon, meg mashol is par ilyen sztorit. és elképedtem.. :S
2009. júl. 29. 14:51
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
Túl sok filmet nézel.
2009. júl. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
sztem egy normális férfinak esze ágában sincsen egy táncosnővel megcsalnia a leendő feleségét a legénybúcsúnak. és az sem minden esetben van így h rendelnek neki egyet. van ahol csak elmennek inni egyet, vagy egy sztriptíz bárba, de semmi több. egyáltalán nem szokás ilyenkor megcsalni a menyasszonyt.
2009. júl. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
A legénybúcsú az Ok, de az a táncos krva az badarság. A legénybúcsún csak a barátjai vesznek részt. Leisszák magukat keményen. Lehet, hogy meghívnak egy táncos lányt is de nem azzal a céllal amit te fent írtál.
2009. júl. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
Mi a párommal már beszéltünk erről...mi úgy képzeljük el a legény és leánybúcsút, hogy mindketten összeülünk egy estére a barátainkkal és iszogatunk meg bulizunk egy kicsit, de az övé totás pasibuli lenne az enyém meg totál csaj buli, tehát ellenkező nemű be sem tenné a lábát egyikünk búcsúestéjére sem, mégha táncos vagy chipanddale,akkor sem :) sajnos az ő haverjai olyanok, hogy tűlük kitelik az ilyesmi, h titokban csajokat hívjanak, ezért beszéltük már azt is hogy esetleg egyszerre tartsuk meg az egészet....szóval egy helyen, összecsapva a két bagázst, együtt búcsúztatva a leány és legény kort és együtt örömködve az új korszaknak
2009. júl. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%

Ha hivatalos ilyen rendezvényes csajszit hívnak meg, akkor az nem nyújt semmilyen szexuális szolgáltatást. Tapizni lehet csak, és ennyi.

Ha кurvákat szednek össze, az már problémásabb.. De nem hiszem, hogy van, aki ilyen igénytelen (:

2009. júl. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én bátyáim mielőtt megnősültek, mindketten együtt tartották a legény- és leánybúcsút a menyasszonyaikkal. És nagyon jót buliztunk! :-D Én is így szeretném majd csinálni a párommal, már mondtam is neki.

2009. júl. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!