Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Miért akartok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért akartok olyan csajjal lefeküdni, aki nem is néz ki olyan jól?

Figyelt kérdés

Mostanában észrevettem, hogy egyre több pasi közeledik felém, de egyik sem akar velem kapcsolatot. Vagy van éppen párjuk és csak "mellékvágányként" tekintenek rám vagy egyedülállók, mégsem gondolják komolyan a dolgot.

Ez még oké is lenne, ha mondjuk kimondottan szép lennék és mellé mondjuk butácska. De van vagy 10-15 kiló súlyfeleslegem és az aecom sem a legszebb. Szóval ha csak szexelni akar valaki, akkor miért egy 6/10es csajjal kezd, amikor biztosan találhatna jobbat is akár egy éjszakára is, akár kevesebb energiabefektetéssel?



2012. szept. 8. 21:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Képet
2012. szept. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

csókolom

szerintem azokat a kollégákat küld el..ha te nem szeretnéd,de gondold át..

Légy okos!

2012. szept. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Szerintem ez elvi kérdés, nem szükséges a kép...
2012. szept. 8. 21:18
 4/22 anonim ***** válasza:
Képet vagy automatikusan szépnek tekintünk, és akkor már meg is van a válasz, hogy miért akarnak veled lefeküdni. Lehet, hogy csak önértékelési problémáid vannak és gyönyörű pl. az arcod, a súlyfelesleg meg nem is látszik.
2012. szept. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Nem mind1,nem vagyok én sem válogatós.
2012. szept. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Figyelj a mai szép, vékony lányokat elnézve, én is mostanság inkább túlsúlyos, átlagos lányoknál kezdeményezem és nem csak szexet, hanem kapcsolatot is. Egyszerűen jellemre szinte lehetetlen találni olyat egy vékony, alacsony, szép lányban, amilyet én keresek. A kedves, megértő, hűséges, értelmes, szeretnivaló, odabújós, nem kényes, nem bunkó,nem beképzelt, nem egoista lányok sajnos csak túlsúlyos vagy csúnyácska lányokban lelhetőek meg manapság.
2012. szept. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Én például azért, hogy elélvezzek , ha nincsenek érzelmi hátterei.

Ha vannak pl. volt barátnő elfelejtés akkor azért, de ez nem zárja ki , hogy lehet belőlle kapcsolat 19/f

2012. szept. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
tuti h jól nézel ki! Én is a telt formákra bukok!
2012. szept. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nagyon érdekes amit mondasz. Ugyanis már észrevettem én is, hogy néha ahogy írod egy 6/10-esre keményebben föláll mint egy 9/10es-re, de hogy miért?? Lehet a mai erőltetett szépségideál nem ösztönös?...nem tudom 24F
2012. szept. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Hole Hunter ***** válasza:

Ahogy egy ffi sem fogja soha megérteni a női működést, úgy neked sem kéne ezen elmélkedni... Vmiért bejössz nekik, ennyi.

Az már rajtad múlik, hogy kezdesz-e ezzel vmit.

2012. szept. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!